Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha normális kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

20 vagyok,és mondják,h jóképű meg helyes,de nagyon kisfiús az arcom. Mindig csak a nálam jóval fiatalabb korosztály érdeklődik irántam. Ilyen kis tinicsajok. De a saját korosztályomba nem úgy tekintenek rám a lányok.

Így normális párkapcsoaltom még sose volt,csak ilyen kalandok.

Lesz valaha lány a saját korosztályomba,aki velem akar majd járni?

Esetleg van itt olyan 18-20 éves lány,akit nem zavarna,h nekem ilyen kisfiús külsőm van?

Szellemileg már teljesen érett vagyok egy párkapcsolatra,de tinicsajokkal nem lehet komolyan tervezni...



2012. júl. 21. 17:14
 1/5 AvernusTriad ***** válasza:
A kisfiús külsődet ellensúlyozd férfias fellépéssel, viselkedéssel és nem lesz gond.
2012. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor maradnak a kiscsajok. Férfias viselkedéssel nem tudod ellensúlyozni, mert a viselkedés egyáltalán nem számít a lányoknak, csak a külső.
2012. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lesz nyugi :) csak ne add fel soha
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok 15-17 évesnek nézek ki külsőre, a lányok mondták már, hogy ennyinek látszom. :/


Nem is csoda, ha folyton kis 12-15 éves lányoknak tetszem csak. :/


MÁr elegem van, nem vagyok pedofil, igazi nőt akarok!


De a 22 év körüli lányoknak meg csak az ilyen nagy daraba, férfias 30-40-esek jönnek be. :/


Így sosem lesz barátnőm? :/

2012. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AvernusTriad ***** válasza:
#2: szerintem eléggé el vagy tévedve... Pont a viselkedés az, ami döntő tényező.
2012. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!