Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Házas vagyok sok éve, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok sok éve, a munkahelyemen udvarolni kezdett egy férfi aki szintén családos. Láttam képeket a feleségéről, szerintem szebb nő mint én. Akkor megis miért udvarol nekem ha otthoni nő, szerintem szebb nálam?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 11:50
1 2
 11/16 omba ***** válasza:
100%

Lehet, hogy házas a szép felesége mellet, de mégis egy üres, tartalmatlan dolog, az ottani hiányait (kedvesség, szex) próbálná nálad...


Lehet ugyanez, válni készül, beléd meg szerelmes és arra gondol, hogy ti ketten lesztek az álompár...


Lehet egy egyszerű szoknyapecér, boldogan él a szép feleségével, de arra gondol, hogy két punci csak jobb, mint egy...


Lehet, hogy nem "udvarol" - csak kedves veled, mert szimpatikus vagy neki, - és eszébe se jut semmi más.


Úgy hirtelen ennyi... de bizonyára lehetnek még további magyarázatok.

2015. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan hogy udvarolt?


Nem lehet, hogy félreértetted és csak ártatlan flört?

2015. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
16%
Azért próbálkozik nálad, mert valószínűnek tartja, hogy akkor ribè vagy, hogy sem a te férjed, sem az ő felesége nem fog visszatartani és pár bók után rábuksz a sliccére. Mivel a kellemes vasárnapon a családod körében is ezen gondolkodsz, így nyilvánvalóan nem tévedett. Te kapható vagy, kevés befektetés árán azonnali lefektetés. Ráadásul milyen egyszerű lesz csak megfarkalni téged a munkahelyen, otthon észre sem veszik azt a félórányi késést :D Te pedig nem fogsz utólag követelőzni, mert neked is férjed van. Ugyan nem vagy szép, de ha jól szopsz, az neki bőven elég.
2015. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Szexuàlis kisugàrzàsa nem csak a szép nőknek van,lehet átlagos külsejűeknek is.Ribi meg az,aki házas létére nőknek udvarol,nehogy már a kérdező legyen az erkölcstelen.
2015. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 omba ***** válasza:
13-as, meleg van... pihenjél!
2015. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
:D éhes makk, disznókat álmodik!
2015. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!