Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben mi az etikus?

Figyelt kérdés

Van két lány, akikkel ismerkedek. Az egyikkel néha úgy érzem, hogy lehet valami, de néha meg úgy, hogy semmi esélyem nincs.. Elég messze lakik, nem tudom, hogy bármikor is lehet-e ebből valami.

De van a másik, akivel nemsokára találkozok, ha találkozok. Vele valószínűleg lenne több is, bár őt nem annyira kedvelem, mint az elsőt.. De azért nem lenne olyan rossz ő sem.. Valószínűleg csók is lenne az első randin.


Az a kérdésem, hogy nem etikátlan úgy randizni valakivel, hogy lehet egy másik emberrel alakul a dolog? Igaz, nem járunk, de akkor is...


Egy 19 éves ember



2015. jún. 16. 10:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mert ugye nem tudom, hogy az elsővel lesz-e valami és, ha nem, akkor elszalasztom a második leányzót.. De, ha meg lehetne, akkor Őt szalasztottam el. :((
2015. jún. 16. 10:45
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Igen, nem etikus, ráadásul ezzel a lánnyal ha nincs ló jó a szamár alapon randizol, őt meg átvágod, ami elég szemét dolog.

egy 20 éves ember

2015. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha még nem jöttél össze senkivel sem akkor nincs ebben semmi kivetnivaló!!! Próbálkozni szabad mindaddig amíg nem döntesz valaki mellett....

37F

2015. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

De eleg etikatlan. Dontsd el melyiket akarod. Volt egy baratom 2 napig jartunk e miatt. Velem volt alakuloban a dolog mondtam hogy adjunk egy eselyt kozbe meg a baratnomnek csapta a szelet. Elkuldtem a banatba.

A tavolsag meg athidalhato a mostani parommal mar tobb mint 3 eve vagyunk egyutt es 3000km a tavolsag koztunk.

18/L

2015. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Semmi etikátlan nincs ebben. Nézd meg, hány lány írja hogy 3-4 fiúval randizik egyszerre. A női válaszadók szerint ez teljesen természetes.

Akkor a te esetedben is az.

2015. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem ilyen alapon randizok vele. Ő is jó, de a másik jobb kicsivel! Attól ő is jó lenne.


Hát igaz, nem köteleztem még el magam..


De félek megkérdezni az elsőtől, mert lehet megijed vagy valami, hogy már itt tartunk..

2015. jún. 16. 10:50
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezt szerintem két részre kell szedni. Elsőnek nem etikátlan, ha elmész mind a két lánnyal első randira, hogy el tudd dönteni kit is szeretnél választani. Csak aztán ne hitegesd tovább őket, hanem válassz. Másodjára viszont itt kicsit komplikáltabb a helyzet, mivel az egyik messze lakik, ezért én nem pazarolnám rá az időt. Pedig a soraidból vele szeretnél komolyabban lenni. A második lányt meg ne válaszd azért mert, ha nincs ló jó a szamár is. Ilyen alapon úgy vélem nem etikus a közeledben lakó csajt hitegetned.
2015. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A másodikkal beszéltem már erről, azt mondta nem zavarja addig a dolog, amíg nem járunk vagy valami.. De mégis lelkiismeret furdalásom lenne. De lehet élőben meg tök jól kijönnék vele. :D Szóval elég rossz így. ://
2015. jún. 16. 10:59
 9/13 Mumusan ***** válasza:
77%
A fiatal válaszolók szerint etikátlan, az idősebbek szerint nem. A tapasztalat győzött.
2015. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
8: Jól mondja a második.
2015. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!