Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúnak randira ajándékot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak randira ajándékot adni furcsa?

Figyelt kérdés

Már többedik randi, csók is volt, kézfogás stb, szóval előrehaladottabb a dolog.

Eszembe jutott egy pici ajándék, ami kézzel készítős, szóval low cost, de tudom, hogy a srác nagyon örülne neki.

Szerintetek furcsa lenne, ha lányként adnék neki ilyen ajándékot az ismerettség elején csak úgy? Nagyon levakarhatatlannak és túlzottan rajongónak tűnnék? Nem vagyok az...


2015. jún. 17. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én várnék még ezzel a helyedben.
2015. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tok jo! En is adtam ajandekot a mostani elettarsamnak ismerkedeskor. Neki nagyon tetszett. Adj neki ! Majd viszonozza o is! N
2015. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Esetleg elküldhetném levélben, hogy pontosan miről van szó? Mert tényleg nagyon apró dolog, semmi értéke nincs. Tudnátok levélben véleményt mondani?


1.: miért várnál vele?

2015. jún. 17. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Kaptál már tőle valamit? Legalább virágot..? Meghívott valahova? Valamire? Mert ebben az esetben nem furcsa, odaadhatod "gondoltam rád" ajándékként viszonzásul. Ha nem, akkor szerintem felér egy vallomással, kérdés szeretnél-e te lenni az első, aki jelzi, mélyebbek az érzései.
2015. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4.: ajándékot még nem adott, de már meghívott. Egyébként ő mondta már, hogy mélyebbek irántam az érzései. Anélkül csókba bele sem mennék.
2015. jún. 17. 12:45
 6/13 opened paradise ***** válasza:
Volt már,hogy kaptam így és nagyon örültem neki.
2015. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok túl tolakodó lenni.
2015. jún. 17. 13:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell, ne adj neki.
2015. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mumusan ***** válasza:
Egyik pasimnak (már csak ex) adtam a megismerkedésünkkor a nyaklncom. Mint egy ereklyét, úgy őrizte. Szerintem még mindig megvan neki valahol ;)
2015. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8.: de miért? Miért baj, ha valaki kedves gesztust szeretne?


Elég eltérő véleményeket írtatok...

2015. jún. 17. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!