Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúnak randira ajándékot adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak randira ajándékot adni furcsa?

Figyelt kérdés

Már többedik randi, csók is volt, kézfogás stb, szóval előrehaladottabb a dolog.

Eszembe jutott egy pici ajándék, ami kézzel készítős, szóval low cost, de tudom, hogy a srác nagyon örülne neki.

Szerintetek furcsa lenne, ha lányként adnék neki ilyen ajándékot az ismerettség elején csak úgy? Nagyon levakarhatatlannak és túlzottan rajongónak tűnnék? Nem vagyok az...


2015. jún. 17. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Ajándéknak is sokkal jobb valami kézzel készített apróság, mint egy bolti tömegcikk.
2015. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért várnék vele, mert van olyan, hogy a fiú nem úgy veszi, ahogy szánod neki. Ilyen tapasztalatom is volt, úgyhogy inkább megismerném jobban az illetőt és csak akkor adnék, amikor már nincs bennem semmi kétség, hogy örülne neki. Benned van, hiszen kiírtad a kérdést.
2015. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Először teljesen ki lennék akadva, ha randin lánytól ajándékot kapnék, de aztán nagyon örülnék neki. :)
2015. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!