Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy ha egy férfi szakít egy nővel, utána évekkel később mégis felkeresi?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek ami egyszer lezárult, azt nem érdemes bolygatni?

Az én történetem a következő: összejöttem egy 10 évvel idősebb férfival és egy ideig ez nem okozott problémát, viszont egy idő után kibukott belőle, hogy jobban szereti az érettebb, önállóbb nőket ( egyelőre a családommal élek, ők tartanak el)....a kapcsolatnak részben emiatt lett vége. Azonban én még mindig szeretem,

lehet még ebből valami?



2013. dec. 28. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen sem értem miért neki kéne téged keresnie.


Neked kéne tenned ellene és bebizonyítanod azt hogy képes vagy megoldani azokat a problémákat, ami a szakításhoz vezetett.

2013. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a resz lehet, hogy kimaradt: o szakitott velem, ezert en semmikepp sem szeretnem zaklatni. Abban bizom, hogy esetleg idovel rajon, hog a korral ezek a hianyossagok megszuntek es felkeres...vagy tul naiv vagyok, ha ebben remenykedem?
2013. dec. 28. 15:27
 3/9 anonim ***** válasza:
éjjel 1 kor eljön érted! mikor hideg lesz s megfagy a levegő! nem tudsz elfutni előle!
2013. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"o szakitott velem, ezert en semmikepp sem szeretnem zaklatni"


Ez a kérdésedből is egyértelműen látszik, de még mindig csak az első választ tudom válaszolni.

2013. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ertem, es megfogadom a tanacsot, igyekszem valtozni :)

De ha be is bizonyitom, vegul neki kell(ene) majd keresnie...

2013. dec. 28. 15:39
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
van ilyen, de a Te esetedben ebben nem reménykednék, mert ehhez barátság és el nem múló szeretet kell
2013. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az szerencsére megvan, csak állandóan azt hangoztatta, hogy kellene nekem még néhány év....
2013. dec. 28. 15:45
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

értem én de ne miatta változz, mert ha ő meg időközben megtalálja a párját, akkor az neked nagyon rosszul fog esni.

tanulj, tapasztalj, fejlődj, és ha még van úgy is közös utatok, visszatalál.

ha nem, a fejlődés, akkor sem válik károdra

2013. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon tévedésben vagy.


Attól hogy megváltozol ő még nem fog keresni. Neked kell jelezni, hogy hiányzik. Velem is volt hasonló csak én férfi vagyok, és a nő végén rávette magát, megbánta a dolgot és megbocsáltottam neki.


De azért mert megváltozott, és én egyszer szakítottam vele, eszembe nem jutott volna csak "azért" belemenni mégegyszer a lavinába.


De hogy ő jött oda, ő akart beszélgetni, az jól esett. Ha valamiért mégis én kerestem volna meg őt, nem hiszem hogy újra összejöttünk volna.

2013. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!