Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uraim! Adnátok tanácsot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Adnátok tanácsot, hogy ne égjek be nálatok?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy eléggé nimfomán vagyok, nagyon szeretem a férfi nemet, hihetetlenül fel tud izgatni egy duzzadó ajak,egy kellemes illat akár, vagy egy erős kisugárzás. Ilyenkor a "kiszemeltemről" elkezdek fantáziálni, milyen intim együttlétbe csöppennék most vele. Ilyenkor annyira begerjedek, hogy lazán megcsókolnám pl, de mindig félek, hoyg elküld a jó búsba vagy esetleg megpofoz. :S Ma voltam vásárolni, és a hypermarket közepén állt egy pasi egy kis standnál, és valami paírokat töltögetett ki a vásárlókkal. Nagyon jó feneke volt, és ilyenkor mit szólnátok, ha elhaladva mellettetek megsimogatnám? Vagy ha te is vásárló lennél, és csak úgy minden előzmény nélkül finoman megnyalnám a nyakadat? Perze nem ezer ember előtt, kivárnám a megfelelő alkalmat, mikor senki nincs a közelben, és természetesen egyedül lennél, nem barátnővel. Múltkor a metrón állt közvetlen előttem egy nagyon vonzó hím példány, 10 centi híján a szájába voltam. Neki nagyon szép bicepsze volt, ahhoz úgy hozzáérintettem volna a melleimet. Ez gáz? :) Én ezeket nagyon élvezném, és nagyon ki vagyok éhezve az ilyen kis lopott pillanatokra, érintésekre! Vagy mi lenne az a legkisebb, még elviselhető tett, amivel nem lehet mellé lőni,és nagyon vonzó lenne a számotokra, nem pedig felháborodást váltanék ki vele? Köszi szépen.

2015. jún. 24. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen készítették ki a prémedet, igaz? :D Ez nagyon LOL. :D Ha szingli lennék, és bejonnél, lehetne folytatása. Ha barátnőm lenne, akkor mosolyognék egyet, majd megadnám egy szingli, jóképű haverom számát.
2015. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
"Régen készítették ki a prémedet, igaz? :D" Igen :S
2015. jún. 24. 16:35
 3/17 anonim ***** válasza:
:D
2015. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as, most ez mi? Viszonzás vagy pofon? :)
2015. jún. 24. 16:38
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha te sem háborodnál fel ,hogy berángatnálak a hypermarket wcjébe és szétdugnálak akkor én sem ,hogy megnyalod a nyakam.:D
2015. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége ilyen esetben

-zavarba jönne és nem tudna mit kezdeni a helyzettel;

-nem venne komolyan (keresné a kandikamerát);

-elutasítana, mert nem vagy az esete/barátnője van/meleg.


Ha el tudsz viselni kb. 60-70%-nyi elutasítást, statisztikák szerint ugyanis ilyen arányban szokták a férfiak elutasítani az ismeretlen nők nyílt szexuális közeledését, akkor a maradék 30%-nál komoly esélyed van egy dugásra.

2015. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor abban segítsetek még, hogy hogyan lehet kb 10 másodperc alatt megfejtenem, hogy az adott férfinak tetszem e, tehát szabad e a pálya. De úgy szavak nélkül..
2015. jún. 24. 16:41
 8/17 anonim ***** válasza:
A kandi kamerát én is azonnal keresném. Számomra lenne égő, hogy valaki szopatni akar.
2015. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
# 7: Az, hogy tetszel valakinek, még nem jelent semmit, mert ha begörcsöl egy ilyen jellegű közeledéstől - én pl. tuti begörcsölnék - akkor tökmindegy, hogy tetszel-e neki, el fog hajtani.
2015. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"begörcsöl egy ilyen jellegű közeledéstől"

Görcsoldó mindig van nálam :D

2015. jún. 24. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!