Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uraim! Adnátok tanácsot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Adnátok tanácsot, hogy ne égjek be nálatok?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy eléggé nimfomán vagyok, nagyon szeretem a férfi nemet, hihetetlenül fel tud izgatni egy duzzadó ajak,egy kellemes illat akár, vagy egy erős kisugárzás. Ilyenkor a "kiszemeltemről" elkezdek fantáziálni, milyen intim együttlétbe csöppennék most vele. Ilyenkor annyira begerjedek, hogy lazán megcsókolnám pl, de mindig félek, hoyg elküld a jó búsba vagy esetleg megpofoz. :S Ma voltam vásárolni, és a hypermarket közepén állt egy pasi egy kis standnál, és valami paírokat töltögetett ki a vásárlókkal. Nagyon jó feneke volt, és ilyenkor mit szólnátok, ha elhaladva mellettetek megsimogatnám? Vagy ha te is vásárló lennél, és csak úgy minden előzmény nélkül finoman megnyalnám a nyakadat? Perze nem ezer ember előtt, kivárnám a megfelelő alkalmat, mikor senki nincs a közelben, és természetesen egyedül lennél, nem barátnővel. Múltkor a metrón állt közvetlen előttem egy nagyon vonzó hím példány, 10 centi híján a szájába voltam. Neki nagyon szép bicepsze volt, ahhoz úgy hozzáérintettem volna a melleimet. Ez gáz? :) Én ezeket nagyon élvezném, és nagyon ki vagyok éhezve az ilyen kis lopott pillanatokra, érintésekre! Vagy mi lenne az a legkisebb, még elviselhető tett, amivel nem lehet mellé lőni,és nagyon vonzó lenne a számotokra, nem pedig felháborodást váltanék ki vele? Köszi szépen.

2015. jún. 24. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia,


Szerintem inkább felháborodást váltanál ki. Előbb talán válts vele pár szót, és lehet azt is megtudod Ő akar-e tőled valamit, és ha igen akkor lehet ilyet "játszani" .

2015. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Előbb talán válts vele pár szót"

De milyen indokkal szólítsak le egy pasit, ami elég erős ahhoz, hogy vegye a lapot? Nincs kedvem bájologni, vagy cicáskodni, de nem is szeretném hogy beszélgetőpartnernek higyjen.

2015. jún. 24. 17:09
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem amit csinálsz, az molesztálás és szexuális zaklatás. Még ha bejössz valakinek, akkor sem fog örülni, hogy egy ki tudja milyen kiélt k*va megpróbálja leteperni vagy taperolni, beszélgetésre meg ugyebár nem vagy hajlandó szót vesztegetni..
2015. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 datass ***** válasza:
Furcsálom hogy nőként nem találsz alkalmi szex partnert. Mennyi idős vagy?
2015. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 opened paradise ***** válasza:

Akkor légy konkrét,de inkább szavakkal először.


Milyen hiper volt ez?

2015. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kivagy éhezve menj el bulizni. Ott azt taperolsz akit akarsz, kb 5 perc után fog rajtad pasi csüngni (már ha nem vagy a "dugnám, miután zsákot húztam a fejére" típus).

Beszélgetni sem kell, táncoltok egy kicsit, majd lerendez a klotyóban.

2015. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Egyet nem értek, hogy miért ragaszkodsz ahhoz a kitételedhez, hogy mindezt "szó nélkül" hajtsd végre.


Én a helyedben csak kitalálnék valami módot, hogy megszólítsam a kiszemeltet. Persze te lány vagy, és elvileg nem várja el senki, hogy kezdeményezz de egy helyes (főleg ha csinos) kedves incselkedésre nincs az a férfi aki komolyan megsértődik.

Megkérdezheted például, hogy van-e az utcában buli, mert úgy elmennél oda pasizni, oooolyan magányos vagy stb, és úgyis észreveszed a szemében annak akihez beszélsz, ha erre felcsillan, sőt, onnantól ő maga veszi át a szálat, és a pasik 90%-a vadul elkezd ostromolni.


Ebben a helyzetben máris nyert ügyed van. Bármi semmiséget válaszolsz valamelyik suta, párbeszéd-fenntartó kérdésére, például mellesleg megigazgatod a ruháját, mintegy, "zavarodban", pld lehajtod a gallérját, ki-vagy begombolsz az ingjén egy gombot vagy finoman lesöprögetsz a válláról egy oda képzelt pihét... ehhez persze "kénytelen vagy" közelebb hajolni hozzá.... Ha erre sem ugrik félre riadtan, akkor már úgyis hagyja, hogy átkarold... akkor pedig már úgyis azt csinálsz amire vágytál, csókot lopsz, popsit simogatsz, stb...



Néha azt kívánom, bárcsak lennék csaj. Sose lettek volna a tiédhez hasonló problémáim... :D

2015. jún. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!