Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar velem találkozni? Véleményekért zöld

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egyik buliban csokoloztam. Utána irkált fbon és beszéltük hogy találkozunk de mindig csak szoba jött soha nem volt konkrét idöpont. Egyszer irtam neki egy napot ami nem volt neki jo mert vizsgázott, de mondta hogy majd megbeszéljük meg jo lenne. Aztán le is zártuk a beszélgetést én kicsit megis sértödtem mert legalább felajánlhatott volna egy másik napot, nem?:) viszont a képeimet lájkolja fbon meg mikor beszélgettünk sokszor dicsért. Most nem akar találkozni csak mondogatta, vagy mi ? Szerintetek?:) vélemény jöhet nem pontozok le senkit :)

19l


2015. jún. 25. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szia szerintem akkor nem volt jó neki de kérdezd meg hogy mikor ér rá!
2015. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vizsgázott,dolga volt.

Nem kell ebbe többet belelátni.

Manapság már felcserélődnek a szerepek, nyugodtan említsd meg neki újra a találkozót, ha nem úgy reagál, ahogy kellene, nem jönne össze a dolog, akkor hagyd a fenébe az embert.

2015. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg fél valamitől. Ha rákérdezel, esélyes, hogy még jobban bezárkózik.


Javaslom, hogy adjál neki időt. Ezt kerek-perec megírhatod. Ha bántó számodra a reakciója, inkább kérdés formájában írd le az érzelmeidet, nehogy támadásnak vegye és méginkább bezárkózzon.


Sok sikert! :)


41/N

2015. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha akarna valamit keresne nem csak kerülgetne.

Próbáld meg ne keresni pár napig.

2015. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 2 eset lehetséges:

1. Nagyon félénk a srác, és most nem tudja, hogy mit csináljon veled, miután csókolóztatok. Lehet, hogy részeg volt a buliban?

2. Igazából nem jössz be neki és tévedésnek tartja a csókolózást.


Szerintem egyik sem egy nyerő szituáció. Én a helyedben hagynám a fenébe, mert, ha ennyire félénk, hogy konkrét napra hívod randizni és nem jön, és utána sem ír időpontot, akkor nem biztos, hogy érdemes vele foglalkozni, mert lúzer. Ha meg nem jössz be neki, akkor meg azért nem érdemes vele foglalkozni.


De ez csak az én véleményem... :)

2015. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uj pasit keress.
2015. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok ismét.


Tapasztalatból mondom, hogy a férfiak is érző emberek.


Az egyik legjobb barátom 7 évvel fiatalabb nálam és eleinte nagyon félénken viselkedett velem, mint egy kisfiú. Én nem cikiztem emiatt, megvártam, míg oldódik magától. (Nehezemre esett, de megerőltettem magam.)


Az eredmény: közel 4 év alatt odáig jutottunk, hogy egy IGAZI LOVAGKÉNT viselkedik velem és hihetetlenül türelmes, megértő. Komoly támaszt jelent nekem, ha bármi nyűgöm van.


A szomszédom 57(!) éves és szintén önbizalomhiánnyal küzdő alkat (ezt ő maga is bevallotta egy-egy beszélgetésünk során, mikor óvatosan, alkalmas pillanatban említést tettem neki az észrevételemről.)


Mikor közel 4 éve a mellettünk lévő lakásba költözött, felajánlottam a segítségemet, mert első látásra nagyon intelligens, tisztelettudó ember benyomását keltette bennem.


Miért nem a párom egyikük sem? Mert a fiatalabbik részben vallási okokból nem érintkezett nővel, az idősebbiknek pedig megvan a magánélete, amihez ragaszkodik. Mindkettőt tiszteletben tartom.


Minden kedves válaszolónak szerencsés emberi kapcsolatokat kívánok az életében!


Üdv: 41/N

2015. jún. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Javítás: mindkét ember nézőpontját, életfelfogását tiszteletben tartom.
2015. jún. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha még 3-4 napig nem keres Te ne írj neki, ne keresd, és akkor hagyd a fenébe, mert nem akar tőled semmit. Ha egy pasinak tetszik egy nő az nyomul ezerrel és találkozni akar, nem csak likeolgat.

Szerintem sanszos, hogy nem jöttél be neki.

2015. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!