Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet eltitkolni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet eltitkolni ha valaki szegény mint a templom egere, ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Mivel ez alapban hátrány,és kizáró ok sokaknál.
2015. júl. 2. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Veszel egy BMW slusszkulcsot az autósboltban, ráraksz egy kulcsot, és azt mondod neki, hogy szervízben van a géped 3 hétig...:D
2015. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
öltözz fel azért valahogy és hazudj le a csillagos eget!
2015. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne hazudj, inkább keress munkát és akkor lesz pénzed.
2015. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

öltözz fel átlagosan,ennyi,és mondd azt hogy normálisan megélsz

nem egy nagy cucc

2015. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
És később nem lesz kizáró ok, amikor megtudja? Szerintem felesleges hazudni, ezzel csak magadat kergeted állandóan csalódásba. Döntsd el, hogy olyasvalakivel akarsz-e járni, akinek számít, hogy mennyi pénzed van, vagy olyasvalakivel, aki képes úgy szeretni, ahogy vagy (pénz nélkül is)? Nem azt mondom, hogy kérkedni kell a pénztelenségeddel, randira nyilván érdemes egy normálisabb ruhát felvenni (turkálóból fillérekért fel lehet csinosan öltözni) + az ápoltság is fontos (már akinek, de azért a többségnek igen), ha valaki ezen felül a pénztárcádban turkál, azt érdemes otthagyni a francba, mert sosem fog téged szeretni.
2015. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak egyéjszakást és szexet keresel, akkor még lehet értelme. De hosszútávú, tartalmas párkapcsolathoz a létező leghülyébb baklövés ha valaki másnak mutatod magad. Lehet, hogy megkedvel, de pénz kérdésben előbb-utóbb úgyis lebuksz, az pedig már van akkora hazugság és pofára ejtés, hogy onnan megbízni sem fog benned. Én se vagyok gazdag, sőt vannak hibáim is (mert a pénz hiánya amúgy nem jellemhiba), mégsem akarom másnak adni ki magam. Vagy így szeret meg a lány, vagy eleve nincs is értelme kezdenünk egymással.
2015. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%
ugyan már,ha dugni akar azt simán elérheti,ha meg kapcsolatot még azt is.csak több meló..nem igaz hogy senkit nem tudtok befolyásolni
2015. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem érdekel, kinek mennyi pénze van. Viszont ha nem dolgozik, nem küzd, nem akar előrébb jutni, tehát a szándék sincs meg benne, akkor nem tudok rá férfiként nézni. Vannak nagyon alulfizetett szakmák, pl. a mentősök, na ha ilyen miatt szegény egy férfi, az egyáltalán nem hátrány nálam. 28 N
2015. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha tartós kapcsolatot akarsz, akkor nincs sok értelme, úgyis kiderül előbb-utóbb, és otthagy a csaj. Ha csak szexre vágysz, akkor jó tippeket adott pár előttem szóló.
2015. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább ne titkold el. Aki lepattint elsőre, az még jobban le fog pattintani akkor, amikor kiderül, hogy csóró vagy, csak akkor még hazug köcsög is leszel mellé.


Talán jó helyen kellene keresgélni (az én párom nem több száz ezret keres, az anyjával lakik, csak olcsó programokra tudunk elmenni, nincs kocsija, van egy fél háza, de az anyja a haszonélvező... és letojom, mert szeretem). Illetve, ha olyan szinten vagy csóró, hogy munkanélküli vagy, és már lekapcsolták a villanyt az albérletedben, de közben a cigi meg a sörike az "alap", akkor neked kellene változtatni, nem pedig a lányokat fikázni. (nem feltételezem ezt konkrétan, csak rengeteg ilyet ismerek sajnos...)

2015. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!