Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Országúti bringával lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Országúti bringával lehet csajozni? Ti megnézitek őket? 21/F

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy amióta outim van, páran megfordulnak utánam, szokták kérdezgetni is hogy mennyibe kerül, merre szoktam menni. Legszívesebben egy bringás csajjal ismerkednék, csak elég keveset látok, főleg egyedül.
2015. júl. 18. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnézem-e az országúti bringákat?

Ő.... igen.

2015. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lépj be valami bringás klubba ott vannak csajok
2015. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha épp nem elütnek vele...
2015. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A bringát megnézem, de a pasi ettől nem lesz több a szememben. Én is bringás vagyok, mindig megcsodálom másokét is, de hogy ezzel sikeresebb lehetne bárki.. Még soha nem sikerült ezzel elvarázsolnia bárkinek is. :D


Ettől még lehet qrva jó bringája. :D

2015. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg szoktam nézni a bringákat. Én mindenhová biciklivel járok, szóval nálam alap, hogy nézem a bicikliket útközben, és ha megakad valamelyiken a szemem, akkor nyilván igyekszem megnézni a tulajdonosát is. :D

Mondjuk csajozni szerintem nem lehet vele. Ahhoz nagyon megszállottnak kell lennie a lánynak.

2015. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lehetne, már 120 barátnőm lett volna.


Próbálkozz BMW-vel.

2015. júl. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!