Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti minden nap beszeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nap beszeltek ujdonsult parotokkal?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi, egy honapja randizunk. Eddig minden nap beszeltunk, felvaltva, hol o irt, hol en. Egy hete eljottem nyaralni es most elmaradoznak az uzenetek. Mar mar kellemetlennek erzem mert a legutolso ket alkalommal is en irtam neki. Szeretnem tudni mi van vele de csak annyi eletjelet ad magarol, hogy tetszikeli az egyik fotom. Tulspilazom? Mas paroknal hogy megy ez?
2015. júl. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi beszélünk folyamatosan, és szintén egy hónap az idő. Sőt ő ír rám mindig, nagyon ritkán én.
2015. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta ismerem a páromat nem telt el úgy nap hogy ne beszéltünk volna. Egyikőnk se bírná ki ha nem tudnánk hogy mi van a másikkal. De sokan ezzel úgy vannak, hogy biztos jól van akkor meg minek keressem.
2015. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, a párommal az első pár hónapban csak akkor hívtuk fel egymást/küldtünk sms-t, ha valami változás volt a következő találkozásunkkal kapcsolatban.(facebook-on csak az egy éves évfordulónkon lettünk ismerősök)
2015. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmentél nyaralni -> nem akar zavarni, feltételezi, hogy el tudod foglalni magad. Jelezd neki, hogy várod a jelentkezését.
2015. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Interferencia ***** válasza:
Előzővel értek egyet, nem nagyon akar nyaralás közben zavarni. Igen, túlspilázod.
2015. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!