Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben az nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben az nagyon cikinek számít? 20/F

Figyelt kérdés
Ma együtt utaztam egy lánnyal egy vonaton,aki nagyon tetszett és szimpatikusnak tűnt.Egész végig szemezett velem és mosolygott is rám,de be voltam sz*rva és nem mentem oda hozzá mert 4-5 barátnője vette körül.Mikor hazaértem sikerült megtalálnom őt facebookon.Nem gáz őt bejelölni és ráírni?Nem minden nap látom,mivel nyaralni voltam és éppen hazafelé jöttem,szóval teljesen ismeretlen vagyok számára.A profilképén hasonlít arra akit láttam de ebben sem vagyok teljesen biztos.Így is megéri?Bocsi,lehet kategóriát tévesztettem.

2015. júl. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy elküld a francba...

De máskor inkább élőben próbálkozz be. Nem rögtön a telefonszámát kell elkérni, csak beszélgetni. Úgy is látod rajta, ha kölcsönös a szimpátia.

2015. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, ha szimpatikus volt a srác tényleg, akkor örülnék neki.

De hogyan találtál meg egy tök idegen valakit akivel együtt utaztál a Facebook-on? :O

2015. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel a vonat kevés helyen állt meg,itthon eszembe jutott,hogy hol szállt fel.Facebookon rákerestem arra a helyre és megnéztem kik kedvelik. Ott van egy olyan profilképű lány aki nagyon hasonlít rá de egyáltalán nem biztos,hogy ő az.Lehet elmebeteg,zakkant dolog így utánajárni valakinek,de muszáj volt.
2015. júl. 26. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rá és kész :)
2015. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan,magambból kiindulva én örülnék neki. 18/L
2015. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!