Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasinak, hogy nem jött be nekem? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
A kollégámmal randiztam, most láttam először civilben és egyáltalán nem jött be nekem. Szimpatikus volt, jól elbeszélgettünk, de nem tudnék beleszeretni. Hogy mondjam meg neki? Nem akarom megbántani.
2015. júl. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozza, nezz a szemebe es mondd azt amit leirtal.
2015. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szerinted ez nem több, mint barátság. Nekem ezt szokták mondani a nők.
2015. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "baratsag" szot mellozd. Inkabb mondd azt hogy nem szeretnel kapcsolatot vele, inkabb maradjatok meg munkatarsi viszonyban mint eddig. Es mielobb kozold vele.
2015. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Itt nincs olyan, hogy "Nem akarom megbántani."

Határozottan állj elé, és közöld vele a tényeket. Ez így sokkal tisztább, mintha most elkezdenél izélni, hogy figyi, bocsi, de nem akarlak megbántani, de mégse legyen kapcsolat. Nem kellenek ezek a lagymatag gondolatok.


Szimplán röviden és tömören közöld vele a tényt. Ennyi.

A nyálas "nem akarom megbántani" szövegeket pedig egy életre felejtsd el!

2015. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs ne haragudj, de nem vagy az esetem." - Én mindig ezt kapom és talán ez a legkevésbé bántó.


Amiket utálok:

"Bocsi de van barátom" - Volt, hogy ezt randin kaptam...

"Bocsi mostanában nagyon össze vagyok zavarodva"

"Bocsi most nem alkalmas mert xyz, de legyünk barátok"

"Nagyon ronda vagy, sokkal durvább mint a képen :DD"

"Hát igazábol rég randiztam és csak azért jöttem el hogy ne essek ki a formából"

"Bocsi de az exemmel megbeszéltük a dolgot"

...

...


És még tudnám folytatnia listát.

2015. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha te nem tudod magadtól megmondani hanem itt keresel rá választ akkor még szerencsés is a kollégád, hogy nem lesz semmi. Elég komolytalan.
2015. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg egy jo parkapcsolathoz, hogy szimpatikus es jol elbeszelgettek! Ez a legfontosabb! Ne ess a hibaba, hogy valami hulyevel osszejossz, mert olyan jol nez ki, de nem is tudtok mirol beszelgetni igazan! Egy hosszu komoly kapcsolatnak a meglevo kozos hullamhosszotok kell! Ez kezdetnek boven eleg! En mindig igy valasztok pasit. Ezzel a modszerrel mindi tartalmas , boldog parkapcsolataim voltak! Amikor meg azt valasztottam, aki dogleszto, abbol valami orbitalisan nagy pofaraesesem lett! N
2015. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű, mi a slágerszöveg itt a gyékán? Nem jut eszembe! :\

Megvan!!! :D

Mondd neki ezt: "Nincs meg a kémia"

XD

2015. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!