Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Szombaton elhívtam egy lányt randizni. Úgy volt, hogy kettesben leszünk, de a koncert elején összetalálkoztunk néhány ismerősével akik egész este a nyakunkon lógtak és gyakorlatilag 5 percet se töltöttünk el együtt kettesben. A szüleimmel abban maradtunk hogy legkésőbb éjfélig hazaérek. Fél 12-kor szóltam a lánynak, hogy mennem kell, de ő még maradni akart a barátjaival, ezért elköszöntem és egyedül mentem haza(elég feldúltan). Vasárnap hajnalban írt egy üzenetet, hogy szerencsésen hazaért és minden rendben. Nem válaszoltam rá semmit.

Ma reggel újra találkoztunk az uszodába, de nem mentem oda hozzá köszönni, mert beszélgetett az egyik sráccal,aki szombaton is ott volt, és nem akartam magamból hülyét csinálni.

Mire hazaértem írt egy szaftos számon kérő levelet, hogy milyen gyerekesen viselkedek és ez számára intő jel a jövőre nézve,és nem érti miért nem akarom jobban megismerni a barátait. Még nem válaszoltam rá semmit.....ti mit reagálnátok?


2015. júl. 27. 14:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

Koma, legó való neked, nem nő.

Dugni akarsz? Akkor menj oda hozzá, kit érdekel, kivel beszélget, oszt csapassad neki, toljad az íved, üssed a vasat, többféleképpen már nem tudom megfogalmazni, hogy szedd össze a tökeidet.

2015. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy a barátaival nem tudnék vagy nem akarnék beszélgetni. De egész este nem rájuk lettem volna kíváncsi, azt hiszem ezt nem kell megmagyaráznom. A találkozó elején elmondtam a leányzónak, hogy meddig érek rá, de úgy látszik ez nem hatotta meg.

Vasárnap egész nap ezen gondolkoztam és arra a következtetésre jutottam ,hogy nem voltam elég jó neki és kapóra jöttek a barátok ahhoz hogy lekoptasson. Erre még Ő ír nekem szemrehányó levelet, egyszerűen nem értem.

2015. júl. 27. 15:44
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
#12: Elég nagy a választék, majd jön egy következő lány, aki többre értékel. Ezzel meg nem kell többet foglalkozni, felejtsd el, nem ér annyit, hogy napokig/hetekig rágódnod kelljen rajta.
2015. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
Mivel ő írt szemrehányást, a te következtetéseid hibásak, ennyi.
2015. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

Figyelj fiam, téged ez lehet meglep, de a világ nem körülötted forog. Ha meg akarod nyerni egy lány/nő szívét, figyelmét, akkor tenned is kell valamit azért.


Ha eleged van a haverokból, nyugodtan meghívhattad volna egy italra valahová vagy felajánlhattad volna, hogy a koncert után elmentek kettesben enni valamit. Amíg velük voltatok lehettél volna érdeklődő, bekapcsolódhattál volna a beszélgetésbe. Próbálkozás...


Szerintem nincs nő a földön, aki szívesen járna olyan férfival, aki ennyire sértődős, hisztis, képtelen mások felé nyitni és egy kicsit spontán lenni.


A sértődésedet megérteném, ha tudta volna, hogy ott lesznek az ismerősei, vagy ha ő ragaszkodott volna hozzájuk. De ebben az esetben véletlen találkoztatok, és mint írtad, a haverok lógtak a nyakatokon, nem fordítva. Ilyen esetben, ha sehogy sem tudod lekoptatni a társaságot, sértődés, pofavágás, hiszti helyett tényleg az lett volna a legjobb megoldás, ha megpróbálsz feloldódni, ismerkedni kicsit. Az érdeklődés, nyitottság jó pont, az elutasítás, sértődés az első randin kicsit sem az.


Még ennél is szánalmasabb húzásod volt az, hogy másnap nem mentél oda hozzá (miközben ő még írt is neked éjjel később), mert szóba mert állni mással (úgy, hogy te még ott sem voltál). Ember, nem is jártok, 1x randiztatok, most komolyan elvárnád, hogy egyetlen másik hímnemű emberrel sem állhat szóba ezentúl, mert te féltékeny leszel? Ez valami... felfoghatatlan.

2015. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

Figyelj,csak szórakozik Veled.Még Ő ír Neked szemrehányó üzeneteket? :O

Majd találsz egy olyan lányt aki értékelni is tud.

(3.válaszoló)

2015. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Amikor először olvastam a levelét ingerült voltam ,most már inkább nevetek. Az úszás segít levezetni a felgyülemlett feszültséget, sokkal higgadtabban tudok utána gondolkodni.

A kommentek után úgy döntöttem, hogy jobb ha nem válaszolok a levelére semmit, mert teljesen felesleges. Ha szerinte normális viselkedés volt amit tett, akkor úgy sincs miről beszélni. Remélem egyszer vele is eljátsszanak majd mások és akkor észbe kap.

2015. júl. 27. 16:09
 18/23 A kérdező kommentje:

"15"-nek

Honnan veszed azt, hogy nem próbáltam megkérni, hogy hagyjuk ott a barátait? Háromszor is jeleztem felé, hogy mennem kell és szeretném hazakísérni, szóval az érvelésed nagyon sántít. Végezetül pedig azt a Nőt lehet csak meghódítani, aki hagyja magát!

2015. júl. 27. 16:13
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Te még nagyon gyerek vagy :)


Szerinted egy nőnek az vonzó, ha 3x ott toporog a sarkában a "férfi", hogy "anya azt mondta haza kell érnem éjfélre, hazakísérhetlek, lécciléccilééécciiii" ? :D


Ne nevettess.


A nőkről meg halvány lila fogalmad sincs, ha azt hiszed, hogy "hagyjuk magunkat meghódítani". Aki kapcsolatot akar, dolgozzon meg érte. Te semmit nem tettél, csak hisztiztél. Cserébe semmit nem is kaptál. Jogos, reális.

2015. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%

ÉN valahol meg tudom érteni a kérdezőt, hiszen senki nem örülne neki, ha randi közben a partner inkább a barátaival lenne elfoglalva, úgy, hogy a hölgy is tudta, hogy randiról van szó. Én legalábbis simán lekoptatnám a barátaimat, ha olyan lenne a helyzet. Csajnak lehetett volna annyi esze, hogy egy kis időt időt tölt a barátaival és veled, de utána hagy időt arra is, hogy kettesben legyetek, valami kompromisszum vagy minek hívják ezt ugye...

Viszont az uszodában tényleg gyerekesen viselkedtél, de már nincs mit tenni, sajnálom, hogy ezt mondom, de ez a hajó már elment.

Válaszként írnék neki egy levelet, azzal, hogy te remélted, hogy kettesben tudtok lenni, ez nem jött össze. Tisztában vagy vele, hogy gyerekesen viselkedtél (bocsánatot nem kérsz!), meg szeretnéd természetesen ismerni a barátait (természetesen pont nem érdekelnek ők, ezt tudjuk), majd vagy kérsz tőle újabb lehetőséget, vagy büszkeségből szépen elköszönsz. De most már tedd félre a gyerekes viselkedést és férfihoz méltóan tessék rendezni a dolgokat, bárhogy is alakuljon!

2015. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!