Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Senkinek (nők) nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek (nők) nem kellenek a magyar férfiak?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 1. 05:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fenti, rosszmájú válaszokat olvasgatva: na, ezért a hozzáállásért nem kellenek a magyar férfiak. Ha azt sem nézi ki belőlem, hogy ennél magasabb értékrendem van, akkor kell a fenének.

Egyébként mindenki a saját értékrendjét vetíti ki másokra. Nektek kell a drága autó mert ti vágytok fullos de felületes cicababákra. Nektek nem kell a duci a szemüveges a nagy orrú a nem túl szép barátnő, vagy ha megelégednétek is az átlagossal, túl okos ne legyen mert attól féltek.

Így persze azt tapasztaljátok amiről írtok. Engem sosem érdekeltek az autók, a pénz, más dolgokat tartottam fontosnak. A párom csodálatos ember, nem gazdag, de ketten együtt megteremtjük amire szükségünk van. És így élnek a barátaim, barátnőim is. Szerény de boldog, tartalmas életet élünk. És boldogok vagyunk így. És nem hiszem, hogy mi lennénk a kivétel, én pl ilyen üres fejű emberkéket nem nagyon ismerek. De úgy látszik, hasonló a hasonlót vonzza be az életébe. Mi lenne ha inkább ti többet tudnátok nyújtani magatokból, hogy a megfelelő belső értékekkel bíró nőt vonzzátok be?

2015. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!