Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mit szolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szolnátok ha leszolítana titeket egy feketeruhás rocker?

Figyelt kérdés
Jóképűvagyok,humoros, és kedves, ja és szerény :P
2010. márc. 7. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Valószínüleg ráborítanék egy lavór Cloroxos vízet, hogy kifehéredjen az a ruha. 17/l
2010. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Tipikus rocker, bocsi de ha az utcán végig megyek, csak olyan rockereket látok akiknek sztem van vmilyen baja(kinézetük miatt Kiutasította őket a társadalom és jobbnak látták felvenni ezt a "vallást" h rocker), hát ha téll jól nézel ki mérnem töltesz fel képet??
2010. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hasonló stílusúakkal ismerkedsz? Nagyon sok a rocker, vagy goth csaj.

Egyébként sok divatot követő, vagy átlagos lány is van, akinek bejönnek a rocker srácok.

Próbálkozz. Olyannal, aki elfogad (nem pl. mint az első)- és Te is fogadd el őt.

2010. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, belemegyek, ha nem, nem. Am az én párom is "rocker", (bár nála ez nem azt jelenti, h a feketén kívül nincs más szín és minden este IHB) és elvitt egy rock-klubba, amin meglepődtem,h tetszett, de attól még eljárok Morrisonsba is. Na mind1, csak azt akartam ezzel mondani, h a zenei (öltözködési) stílus nem minden, ha nem viszed túlzásba (tehát nem egy Manson-utánzat vagy, akiről megijednek a gyerekek az utcán), akkor sztem "szólítgass" nyugodtan. :) (csak ne a "párduc-bőr-20centismagassarkú-kintvanap.csám-cukcsivagyok" - lányokat. Azok elhajtanak, mert a "menővagyok-kintvanazalsógatyám-fatermercittettas.ggemalá-anőkk.rvákésúgyisbeszélekvelük"-pasik kellenek nekik.

Ez elég hosszúra sikerült, bocsi. xD

2010. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szia!
2010. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha helyes és jófej, alap, hogy visszaszólítanám:D Mert nem a szín, hanem a belső a lényeg^^
2010. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Elolvadnék a gyönyörtől!

Kizárólag rocker pasikkal vagyok hajlandó szóbaállni,de csak azért mert belül énis a rock/metál felé hajlok.

15/L

2010. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

felszólnék neki :D

Nekem bejönnek :)))

2010. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Hát én nem haragudnék meg ,mert szeretem a rockereket :)
2010. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nyóc. attól hogy rocker, még ember. :D
2010. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!