Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy elvált egygyer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy elvált egygyermekes anyuka az interneten hol ismerkedjen, hogy komoly kapcsolatot tudjon kialakítani, és ne a kalandokat keresők találják meg? 27L

Figyelt kérdés

2010. márc. 7. 16:55
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
1,5 éves kapcsolatba gyerek? Az igen... Mindegy. A te dolgod. De làtszik, hogy nem tanulsz a hibàidból.
2017. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Az előzőbe 5 év után jött a kisfiam, mégis rá 4 évre válás lett. Ezt nem tudhatja senki előre. Tudod, ha tudtam volna, hogy elesek, akkor előtte leülök
2017. nov. 28. 20:46
 53/54 anonim ***** válasza:
Lassan 8 év alatt semmi...?!
2018. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert szoltok be arra, hogy uj eletet kezdett es ujra hazasodott. Ezert ismerkedett, nem?

Most meg elhagyta a ferje.

Nem ertem, mi abban a rossz hogy adott egy fair uj eselyt valakinek.

Az egy masik dolog, hogy lelepett a pasi

2018. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!