Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejönnek a lányoknak a rasta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a lányoknak a rasta pasik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem,de ízlés kérdése.

21/L

2010. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek:)
2010. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

nekem nem.

valahogy olyan érzésem van ha meglátok 1 olyan hajú embert (fiút v lányt) az igénytelenség jut eszembe. tudom, hogy ugyanúgy mosni kell, ápolni+ horgolni vagy mit csinálni vele, de a csimbókosságtól nekem gusztustalan hatást kelt.

2010. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem is undorító, bocsi, de ez persze ízlés kérdése. Múltkor a buszon pont előttem ült egy raszta hajú csaj és egész úton a 'haját' tanulmányoztam és nem igazán tetszett:S sőt elég bizalomgerjesztő
2010. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem..
2010. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon:)
2010. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem... Én szeretep, ha egy férfi ápolt.

(persze, egy férfi ebből a korszakából már ki is nőtt:))

2010. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek be a raszta fiúk, és lehet, hogy sztereotípia, de nekem is az ápolatlanság jön le a raszta hajból.

21L

2010. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem is az ápolatlanság jut róla eszembe. Tudom, hogy nem azok, de mégis azt a hatást kelti. 17/L
2010. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit szeretek és olyan haja elfogadom.Nincs azzal semmi gond,ha jól áll az embernek.Nem ápolatlan az,csak furcsa..nekem régen mindig az juott eszembe róla,mintha kutyaszar lógna az embereke fején. :D

18/L

2010. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!