Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, urak egyéb létformák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak egyéb létformák! Nektek mi a véleményetek az internetes ismerkedésről, társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán olvasd el a másik 3.681.346 választ ami a hasonló témában született kérdésekre érkeztek, és mindent megtudhatsz! :)
2015. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meglehet probálni vagy bejön vagy nem
2015. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Negatív
2015. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hadd én avassalak be, barát! :) Ez az én kérdésem volt anno:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Az internetes ismerkedés nehéz ügy, főleg a magamfajta bizalmatlan lényeknek. Mert hát ugye nulla információval rendelkezem a másikról, az is lehet, hogy valóban egyéb létformáról van szó. Ezért aztán folyamatosan keresem a hibát... ez se tetszik, az se tetszik, mindig van valami kifogásolnivaló. Az egyiknek nem tetszik a kisugárzása, a másik nem tud helyesen írni, a harmadiknak nem jön be a kommunikációs stílusa, vagy találok valami irdatlan nagy hibát a személyiségében. Szóval nekem nem jött be az internetes ismerkedés, pedig próbálkoztam nagyon...

Helyette összejöttem inkább egy olyan létformával, akivel neten tuti nem jöttem volna össze, ugyanis az összes kizáró okot felsorakoztatta, amik miatt neten sorozatosan utasítottam el a pasikat... de élőben valahogy egyáltalán nem volt zavaró, mert volt mellette sok egyéb más információ is, amit neten nem lehet érzékelni.

2015. aug. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!