Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srác leszólít egy lányt az utcán, mert annyira megtetszik neki?

Figyelt kérdés
Szerintetek is nagy bátorság kell hozzá? Ti megtennétek?

2015. aug. 8. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán megtenném, a bátorságommal nincs baj, viszont fogalmam sincs mit kéne mondanom, nem vagyok ebben tehetséges.
2015. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Miért olyan nagy szám ez? :D Ki kell használni a meglepetés erejét, akármit mondhatsz ha nem bunkón csinálod, mert szóba fog állni veled az biztos!
2015. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem bátorság kell hozzá,hanem az hogy helyesnek szüless.Ha az vagy,akkor bármit csinálhatsz úgyis örülni fog neki.

Na de ha nem annak születtél,és megpróbálsz egy ilyet,akkor a porba leszel alázva a végsőkig...

Szóval ha helyes lennék,akkor én is bármelyik csajhoz oda mernék menni,mert úgyis tudnám,hogy nem lenne rossz vége.

Szóval tulajdonképpen úgy kockáztatnak,hogy szinte 0 az esélye annak,hogy ne jó vége legyen.Hát úgy nem nehéz...

Egyéb esetben viszont porba fognak alázni,és semmibe vesznek.

24/F

2015. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez nem igaz, igen is van meglepetés ereje annak ha random leszólítasz valakit az utcán, az emberek segítőkészek mindig. Persze nem úgy kell indítani, hogy Szia leszel a csajom? Hanem segítséget kell kérni, ezt tízből a fele ezer százalék hogy nem tagadja meg, és utána kell csak ismerkedést csempészni a dolgokba. De akkor ez már fel sem tűnik neki. Nekem ez mindig beválik.
2015. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azert ez nem mindig igaz. Engem nem egyszer szólítottak mar le utcan annyival hogy szia aranyosnak tűntél esetleg megismerkedhetnénk, vagy beszélgethetnénk. Ha szimpi vagy neki akkor azt mondja hogy jó. Egyszerű dolgok ezek, csak ki kell fogni az értékes lányokat.

16

2015. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!