Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi volna arra a reakciót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volna arra a reakciótok, ha egy aktív dohányos lány csak úgy lesmárolna titeket egy buliban?

Figyelt kérdés

Egyből eltolnátok magatoktól és veszekedni kezdenétek vele, hogy ezt mégis hogyan képzeli, vagy nem tanúsítanátok ellenállást és hagynátok, hogy a nyelvét alaposan megtáncoltassa a szátokban?


(Tételezzük fel, hogy ti nem vagytok dohányosok.)


2015. aug. 8. 18:20
1 2
 1/19 Blade Bone ***** válasza:
55%
Akár csúnyább lenne, akár szebb, én elzavarnám a genyóba. Nem dohányzom, és hálisten nem is lehet buliba már cigizni. :D
2015. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Csókolóztam már dohányos lánnyal. Nem volt finom.

De ha jól néz ki és lesz biztosan folytatása az ügynek akkor ennyit ki lehet bírni.


Vagyis ár/érték arányt nézve megéri a dolog. 

2015. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Undorito a dohanyos no nekem. Ez van. :) Hiaba tetszik, ledobnam magamrol, nem az en stilusom ez.
2015. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
45%
Visszacsókolnék, egyszer élünk. Amúgy meg attól, hogy dohányos, még nem biztos, hogy rossz íze van.
2015. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

"attól, hogy dohányos, még nem biztos, hogy rossz íze van."


Nem, a dohánytól mentolos vagy eper illata lesz a szájának.

2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Én annyira lesz@rom. Legyen számomra külsőre vonzó, az, hogy dohányzik, hát ki nem fossa le. A sörszag sem jobb, de megfelelő szájhigiéniával mindkettő szépen orvosolható.
2015. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Erre felkészülve vinnék a buliba 4-5 gerezd fokhagymát, aztán ha lesmárol, bezabálnám a gerezdeket és tömény hagymaszagúan visszacsókolnék. En garde!
2015. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Blade Bone ***** válasza:
82%
A dohányos csajoknak a nunája is keserűbb, azt nem tudod orvosolni. :/ Hát egyszer élünk az igaz, de akkor is fúj. És ne felejtsük el, hogy egy vadidegenről van szó, diszkóban, és mivan ha az a lány egy srác? :D
2015. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Igazából engem az frusztrál, hogy sokan nem is azért szívják, mert szükségük lenne erre (bár WTF? hogy erre szüksége legyen bárkinek is???), hanem a barátnők hatására, hogy ne lógjanak ki a sorból. Visszataszító számomra ez. Szívják azt a szart, mintha muszáj volna. Azt a pénzt inkább elkajálom, vagy eliszom buliban, vagy félrerakom.
2015. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8-as! A kérdésben LÁNYT ÍRTAM! Szerintem ez teljesen egyértelmű volt!
2015. aug. 8. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!