Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi volna arra a reakciót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volna arra a reakciótok, ha egy aktív dohányos lány csak úgy lesmárolna titeket egy buliban?

Figyelt kérdés

Egyből eltolnátok magatoktól és veszekedni kezdenétek vele, hogy ezt mégis hogyan képzeli, vagy nem tanúsítanátok ellenállást és hagynátok, hogy a nyelvét alaposan megtáncoltassa a szátokban?


(Tételezzük fel, hogy ti nem vagytok dohányosok.)


2015. aug. 8. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%

Az, keserű a puncijuk, meg éjjelente lebegnek.

Istenkém, mint a középkorban.


Magyarországon a legnagyobb probléma jelenleg az alkohol, utána a kommersz drogok és utána a dohányzás, aztán minden más.


Inkább dohányozzon a csaj mint alkoholista legyen, vagy herbálozzon.


Dohányos családot még nem láttam a cigi miatt összeomlani, pia miatt már igen, már ha azt hinné a sok suttyó, hogy mennyire faja.

2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Blade Bone ***** válasza:
54%
Lány vagy csaj, nem mindegy, büdös a szájuk és kész, plusz rohadóba vannak a lepedékes fogaik. Komolyan azon akadsz ki, hogy lány vagy csaj, kérdező. Egyébként én is inkáb elkajálnám azt a jobb esetben napi majd ezer forintot. Utolsónak meg azt üzenem, hogy a középkorban is drogoztak meg minden ne aggódj efelől. Ha te bírod a cigi szagú nőket, az a te véleményed/hozzáállásod. Én biztos nem élnék ilyen nővel, van rengeteg nem dohányzó is, úgy hogy tudunk választani. ;)
2015. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12-es!


Te pedig nagyon nem értelmezted jól a reagálásomat!:


Ezt írta a 8. hozzászóló: "...és mivan ha az a lány egy srác?"


Ne erre írtam, hogy egyértelműen fogalmaztam, hogy LÁNYRÓL van szó!!! Ezt hogyan lehet félreértelmezni???

2015. aug. 8. 19:36
 14/19 Blade Bone ***** válasza:
31%
Akkor mellé lőttem, :D nem szakad le a mennyezet ettől még. Ne légy ilyen merev kérdező, szívj el egy cigit inkább. :)
2015. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én hagynám. Furcsa, de engem nem zavar a bukéja, amíg rám nem erőlteti magát a cigit.
2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
#5 Nem ezt mondtam és nem is arra gondoltam aki napi egy dobozt elszív.
2015. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
87%
MEg ilyeneket írtok, hogy lepedékes. Hát az nem cigi függvénye, hanem, hogy valaki mossa-e a fogát normálisan.
2015. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát igen,aki dohànyzik,annak rohadnak a fogai és keserű a nunája :D

A jelenlegi barátnőm is cigizik,szépek a fogai és jóizű alul,milyen érdekes.

2015. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Blade Bone ***** válasza:
És mit szív? Hegyi levegőt?
2015. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!