Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telekocsizással is lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Figyelt kérdés

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)


Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S

Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D


Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. aug. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
MINDENHOL lehet jó csajokat találni, így telekocsizással is, bár fogalmam sincs mi az.
2015. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Telekocsi aka Uber?
2015. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Oszkár de inkább a blablacar.
2015. aug. 8. 22:25
 4/42 anonim ***** válasza:
39%
Lehet. Én poénból beregiztem ,akkor egy 7 éves full extrás Bmw-m volt. Nem kell mondanom hogy az első jelentkező egy fiatal csaj volt aki Debrecenbe vitette magát, és aznap már feküdt is :) Jó verda ,nagy kamu szöveg kell és meglesz a nő. És még a poén, hogy ő fizeti a benzin felét :D
2015. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Ha 4 csaj jön akkor a benzinen felül még az amortizációt is + egy jó kis gruppen lesz a vége :D


Am volt oka h debrecenbe ment v csak a lehetőségre utazott?

2015. aug. 9. 12:02
 6/42 anonim ***** válasza:
13%
én vittem már egy miss hungaryt :D stb de egyébként tényleg meg lehet ismerni érékes embereket.
2015. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%
Debrecenbe tanult,ugyhogy volt ok rá,csak összekötötte a kellemest a hasznossal.
2015. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

az komoly :D

és a lakással is megvolt elégedve? :P

2015. aug. 11. 22:31
 9/42 anonim válasza:
75%

Lehet. Több lány használja az Oszkárt és a Blablacar-t, mint fiú. Az első lépés, a megszólítás már meg is van, és gyakran lehet jót beszélgetni út közben. Rám az egyik utas csaj rámszállt eléggé.


Amúgy a csajozás miatt ne telekocsizz, akkor kondis csávók utaznak majd veled. Mindig így van. Amúgy meg ne kérdezd meg, hogy van-e palija, ne is nézd meg Facebookon, csak hívd el randizni!

2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem amiatt telekocsizom am ,csak elkezdtem és rájöttem h sok a csaj. Fb-n többnyire meg lehet találni őket, sőt volt már akivel közös ismerős is volt. De még senkit nem hívtam el, mert nem tudtam h illik -e v sem.
2015. aug. 17. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!