Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél jobban teljesíteni az ágyban?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)

Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S
Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D

Nektek mik a tapasztalataitok?

2015-08-08 21:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4
MINDENHOL lehet jó csajokat találni, így telekocsizással is, bár fogalmam sincs mi az.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/34Időpont 2015-08-08 21:38 Privát üzenet
Telekocsi aka Uber?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/34Időpont 2015-08-08 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oszkár de inkább a blablacar.

# 3/34Időpont 2015-08-08 22:25 Privát üzenet
Lehet. Én poénból beregiztem ,akkor egy 7 éves full extrás Bmw-m volt. Nem kell mondanom hogy az első jelentkező egy fiatal csaj volt aki Debrecenbe vitette magát, és aznap már feküdt is :) Jó verda ,nagy kamu szöveg kell és meglesz a nő. És még a poén, hogy ő fizeti a benzin felét :D

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/34Időpont 2015-08-09 10:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha 4 csaj jön akkor a benzinen felül még az amortizációt is + egy jó kis gruppen lesz a vége :D

Am volt oka h debrecenbe ment v csak a lehetőségre utazott?

# 5/34Időpont 2015-08-09 12:02 Privát üzenet
én vittem már egy miss hungaryt :D stb de egyébként tényleg meg lehet ismerni érékes embereket.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/34Időpont 2015-08-10 23:28 Privát üzenet
Debrecenbe tanult,ugyhogy volt ok rá,csak összekötötte a kellemest a hasznossal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/34Időpont 2015-08-10 23:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

az komoly :D
és a lakással is megvolt elégedve? :P

# 8/34Időpont 2015-08-11 22:31 Privát üzenet
Lehet. Több lány használja az Oszkárt és a Blablacar-t, mint fiú. Az első lépés, a megszólítás már meg is van, és gyakran lehet jót beszélgetni út közben. Rám az egyik utas csaj rámszállt eléggé.

Amúgy a csajozás miatt ne telekocsizz, akkor kondis csávók utaznak majd veled. Mindig így van. Amúgy meg ne kérdezd meg, hogy van-e palija, ne is nézd meg Facebookon, csak hívd el randizni!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/34Időpont 2015-08-17 15:31 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Nem amiatt telekocsizom am ,csak elkezdtem és rájöttem h sok a csaj. Fb-n többnyire meg lehet találni őket, sőt volt már akivel közös ismerős is volt. De még senkit nem hívtam el, mert nem tudtam h illik -e v sem.

# 10/34Időpont 2015-08-17 19:38 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

PerfectPlay - Szexsegítő formula

Kapcsolódó kérdések
Mennyire tartod szépnek, vonzónak az alábbi csajokat? (kép van)
Dunaújvárosban hol találok csajokat nőket laza sex kapcsolatra?
Szerintetek reális, hogy szóhasználat alapján osztályozom a csajokat?
Szerintetek 20 évesen 15-16 éves csajokat szédíteni gáz?
Nekem a nagyon vékony lányok jönnek be de nem igazán ismerek ilyen csajokat itt vannak vékony csajszik? Ha igen írjon
A bátyám 165 centi kb. egy fejjel alacsonyabb, mint én ráadásul nem is izmos és mégis falja a csajokat, nekem még egy sem volt, mit csinálok rosszul?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu