Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Telekocsizással is lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telekocsizással is lehet jó csajokat találni?

Figyelt kérdés

Egy ideje űzőm ezt a sportot és mind söfőrként mind utasként nagyon jó csajokat lehet kifogni. Ugye van kép mindenkiről tehát látod kit fogsz vinni v kivel fogsz utazni. (kor, nem, plusz egy pici kép)


Ami meglepő, hogyha nem is nézem h ki jelentkezik be utasnak, meglepő h főleg fiatal csajok jönnek. Simán van h 3-4 csaj is jön úgy h én egyedül vagyok fiú :S

Ami szívás h a nagyon jók mind foglaltak :D


Nektek mik a tapasztalataitok?


2015. aug. 8. 21:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Az autó csak a nagyon finnyásoknak számít, hogy milyen, szóval nyugodtan meghirdetheted az utakat :)
2016. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
70%
Telekocsizással is lehet jó NAV-ost találni?
2016. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Ha normálisan, a telekocsizás eredeti céljának megfelelően csinálod, akkor mehet a NAV, nem lesz gond. Amíg nincs belőle jövedelmed, addig semmi köze a hatóságnak ahhoz, kit és hogyan viszel az autódban.
2016. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában elég gyakran utazok telekocsival, de kevesebb csajjal találkoztam mind fiúval. (lány vagyok amúgy)

És sajnos elég gyakran megtalálnak a hülyék :D


Jópárszor kaptam ajánlatot, célozgatást, néha kedvesen, néha bunkón.

Persze lehet normális emberekkel is találkozni, velük elbeszélgetek és ennyi.

de van az a kategória amikor 2 perc után levágom hogy a srác csajozni akar, és csak azért nyomja a szöveget hogy hátha a következő benzinkúton le--opom. nyilván ilyen kalandba soha nem mennék bele, olyan emberrel aki meg egyértelműen minden csajnál ugyanígy próbálkozik főleg nem. És facebookon se jelölök vissza nekik.


Amúgy van egy pár sztori, pl amikor a sofőr mellett ültem és egész úton engem bámult. Volt amikor megtudta a srác hogy szingli vagyok, és megkérdezte hogy mikor voltam utoljára sráccal :D

Egyszer meg amikor csak fiúkkal utaztam egész úton azt hallhattam hogy ki milyen csak, melyikkel lenne jó, melyik lehet a legjobb az ágyba meg ilyenek.

Hát nem volt valami imponáló :D

Szóval ha ismerkedni szeretnél akkor legyél normális, érdeklődő, de szerintem nagyon kevés csajt lehet így felszedni, bocsi :D

2016. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

3 év mérlege: kb 80 oszkáros értékelést kaptam, mint sofőr, 2-3 negatívat vagy semlegest késés miatt, de ennyi belefér. Szerintem utas kb. dupla ennyi lehetett, háromnegyedük lány, és hozták a társadalmi átlagot. Volt köztük mindenféle. Nyilván itt annyival bentebb vagy, hogy valamilyen minimális kommunikáció már van, és ha szimpatikus vagy, simán tovább is megy.

Vannak köztük jó csajok igen, de akár nagymamák is, szóval ne légy válogatós :)

2017. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
15%
Felesegem igy csaptam le a parja kezerol :) 3 evesek voltak. Amikor a konyhan dolgozott az exe akkor titokban beszeltunk fb-on.Elso hetuk hetvegejen mar el is hoztam haza a most mar felesegem. 1,5 evig se voltunk egyutt es 2 hete vettem felesegul.
2017. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Kérdező levihetnél idén a VOLT fesztiválra:) L
2017. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
19%
Persze. a francia emelt érettségiben is az egyik feladat erről szólt, h. milyen jó a telekocsizás.
2017. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ehhez nagyon kétségbeesettnek kell lenni.
2018. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Persze, aztán beszáll hozzád az NDK-s nőimitátor Brünhilda, és máris a farok másik végén találod magad... :D
2018. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!