Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak ti hogy vélekedtek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel 2 hónapja randizgatok, már lefeküdtünk egymással másfél hónap után, amikor együtt vagyunk minden szuper, ha sétálunk mindig kézenfogva, de van egy dolog ami zavar, mégpedig az, hogy nem nagyon keres. Mielőtt elutaztam volna nyaralni, napiszinten írogattunk egymásnak, de mióta visszajöttem nem. Amikor találkozunk abszolút nem érzek semmi kételyt, csak amikor nem vagyunk együtt. Sőt meg is beszéljük a következő talit, csak én jobban igényelném azt, hogy legalább nap végén 2 percet csevegjünk telefonon. Nem tudom ezt, hogy mondhatnám meg neki, mert nem akarok problémázós csajnak tűnni. Főleg, hogy volt már mennyasszonya akivel csúnya vége lett.

A másik meg, hogy kb heti 2x találkozunk, amikor elmegy bulizni hétvégén sose hív el. Lehetséges, hogy nem érdeklem annyira, csak így elvan velem és ennyi? Nem olyan fiúnak tűnt az elején. Ezeket, hogy lehetne finoman közölni, hogy ne tűnjek hisztérikának? Köszi előre is.


2015. aug. 11. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

"Lehetséges, hogy nem érdeklem annyira, csak így elvan velem és ennyi?"


Pont ez történik, ingyenpunci mindjg jól jön

2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj vele...

lehet elfoglalt és nem tud írni...

vagy kérd meg, hogy beszéljetek esténként pár percet...


22F

2015. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!