Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak, ti erről hogyan...

Férfiak, ti erről hogyan vélekedtek?

Figyelt kérdés

Már vagy 50.000 ilyen típusú kérdés volt itt mostanában:

"Lányok, titeket zavar ha beszólogatnak fütyülnek az utcán?"

Nagyrészt olyan válaszokat kaptam, hogy nem zavarja őket mert tetszik nekik. "Legyezgetik az egomat" és hasonló értelmes megnyilvánulások...

Szerintük ha fütyülnek az jó, hiszen csinosnak találják őket. Ha beszólnak azzal se foglalkoznak különösebben, mert legalább önbizalmat ad nekik - ezt mondják.

Hát én is csaj vagyok, de ez számomra felfoghatatlan! Nekem ha beszólnak vagy fütyülnek azt én sértőnek találom és dühít. Én visszaszólok, ha pedig nem hagyják abba képes vagyok már-már verekedésbe is keveredni emiatt.


Én nem azért öltözöm elegánsan, (vagy ahogy éppen jólesik), hogy holmi szintalatti emberek ocsmány megjegyzéseinek legyek kitéve. Nem bírom ha azt hiszik én is valami kis r.banc vagyok, akivel így bánhatnak.


A kérdésem: Ti hogy érzitek magatokat amikor ilyesminek vagytok kitéve? Bár gondolom ez nyilván kevesebb, hiszen a nők nem fütyülgetnek utánatok, de azért csak van valami hasonló helyzet a ti életetekben is... amikor olyan megalázóan bánnak veletek vagy egy darab húsként kezelnek.


Ti mit éreznétek ha az utcán boldog-boldogtalan megjegyzéseket tenne a hátsótokra vagy fütyülne utánatok?


Én mérhetetlen haragot érzek, meg akarom ütni az illetőt :D Nem értem a többi csaj miért örül ennek...


2010. jan. 21. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Hátha velem ilyen megtörténne és persze a csaj jól nézne ki, akkor elvinném egy menetre :D De sajnos ilyen velem nem történt. Mondjuk annyi volt, amikor Párizsban nyaraltam akkor a turistabuszról fiatal japán csajok integettek nekem és az ablaküvegen át próbáltak puszikat küldeni, mondjuk csak poénkodtak, mert nevetgéltek rendesen. 21/F
2010. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

17/F


Annyi a probléma, hogy ilyen tekintetben nem lehet hasonlóságot vonni a két nem között. Míg egy férfit maximum lekezelő stílusban szólnak le utcán (fizikai erőre/hiányára célzás, csak a példa kedvéért), és erre vissza tud vágni, addig egy nő nem sok mindent tehet. Ő nem igazán tud mit válaszolni egy ilyen sértésre. Jelenleg nincs kedvem, se időm ezt részletesebben kifejteni. Ha gondolod, dobj privit.

2010. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem... nem egy sztriptíztáncos, vagy sarki vagyok akivel meg lehet próbálni enyelegni.. pláne ilyen alpári stílusban.

Máshogy is kifejezheti az ember a tetszését.. egy finom mosoly, vagy pár lopott pillantás.. de ez.. a hideg kiráz az ilyenektől:S

2010. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Finom mosoly... meg még mit nem? :D Ugyan mivel érdemeltétek ki ti büdös k*rvák a "finom mosolyt"? Olyan tahók vagytok, amikor normálisan szólunk hozzátok, hogy inkább megelőlegezzük nektek a bunkóságot.
2010. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

21.10es


Azért mert valami "büdös ku*va" összetörte a szívedet, még nem kell általánosítani. Valahol igazad van, én is el vagyok képedve mennyi(egyre több) sötét arrogáns liba van, akiknek az értékrendjük eléggé torz, VISZONT.. ha megengeded, én ezt nem venném magamra. Lehet rossz helyen ismerkedsz...

Üdv: a "finom mosoly"os tahó :D

2010. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

20:55 Várjatok, itt természetesen a legrondább nőket kell elképzelni vagy férfiakat :D Ha nekem jó pasi szólna be akkor az engem se dühítene annyira. Talán még el is kapnám egy körre ez csak természetes :D De nem tartanám valami sokra...


20:57 Szerintem bárki tud válaszolni ezekre a sértésekre, csak egyesek valamiért nem teszik. Dobnék privit szivesen, de annyira nem fontos meg nem is tudnék mit írni szóval talán majd máskor ;)


21:10 te egy állat vagy :D

22:39-el egyetértek sok ilyen nő van, de én speciel nem vagyok ilyen és szerintem még sokan nem ilyenek.


Én a munkásokra gondoltam, meg akik az utcán söprögetnek vagy utat építenek vagy az ilyen suhancokra, ilyen laza menő fa.szagyerekek... azok szoktak ilyen stílusban beszólogatni. Nyilván kulturált ember nem.

2010. jan. 21. 23:01
 7/13 anonim válasza:
55%
Nagyképű és buta liba vagy. Próbálj néha körülnézni a világban és rájönni, hogy nem rólad szól. Egy senki vagy benne.
2010. jan. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát te oltári nagy s.ggfej vagy! Nem is tudok mit mondani... nincs igazad, és fogalmam sincs miért mondtad ezt. De nem is érdekel.
2010. jan. 22. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

"20:55 Várjatok, itt természetesen a legrondább nőket kell elképzelni vagy férfiakat :D Ha nekem jó pasi szólna be akkor az engem se dühítene annyira. Talán még el is kapnám egy körre ez csak természetes :D De nem tartanám valami sokra... "


Azt hiszem ezzel mindent elmondtál.Mire vagy ennyire felháborodva????Szerintem te nem is tudod miről beszélsz.

Komolyan mondom tényleg sajnálom a férfiakat, mert a lányok elég nagy része(SAJNOS) tényleg olyan primitiv, mint amilyen te vagy.

(lány vagyok)Én legalább bevallom, hogy abba a kategóriába tartozom,akiket nem zavar ha beszologatnak, mert tényleg "jol esik", de ettől függetlenül SOHA nem állnék szóba olyan kulturálatlan férfival aki beszólt nekem, legyen az akármilyen jó pasi.

2010. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én nem tartom magam primitívnek inkább azt, aki nem érti meg amit mondok...


Ugyanezt mondtam én is!!!!!! Lehet akármilyen jó pasi, nem tartanám sokra ha így beszólogat. Nem is járnék vele.

Viszont fel merem vállalni, hogy ha nagyon bejönne akkor simán eltöltenék vele egy kis időt. De abból kapcsolat úgyse lenne, csak kihasználnám úgymond.


Mindegy, nem vitázok. Valószínűleg sz.rul fogalmaztam meg az egész kérdést azért lett ez a vége. Elcsesztem ez van, nem érdekel.

2010. jan. 22. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!