Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 14 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves lány vagyok és nem tudom hogy mondjam el anyának hogy van barátom. Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
"anyám, van barátom"
2010. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Anya van 1 barátom :D
2010. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Anya, szeretnék neked elmondani a fontos dolgot

xy helyen találkoztam egy fiúval, nagyon megtetszett, aranyos, rendes fiú. Szeretném ha nem elleneznéd a kapcsolatunkat, és örülök h meghallgattál :)

2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
anyu megbasztak!
2010. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
nyihahaha.
2010. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Anyu van 1 pasim! egye fenne néha kölcsön adom neked csak ne hari!! :D bocsika!

hát valahogy csak mond meg neki!

2010. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Idösanyám, van egy gálánt úriembör, oszt udvarógat.
2010. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Anya terhes vagyok
2010. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem azé de minek kell bejelenteni?:D Én csak akkor beszélek amikor kérdeznek :D De am minden lány ilyen
2010. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
95%
Ha az egyenes közlés nem megy, vagy attól félsz, ez rosszul fogja őt érinteni, ne is rohand le vele egyszerre, előbb csak utalgass, hagyj valami jelet, amiből már nem lesz túl meglepő, ha elmondod. Vagy talán még jobb, ha előbb kérdezgeted arról, ő hogy tudott bevallani bizonyos dolgokat a szüleinek annakidején, hogy volt az első szerelme. Vagy ha nálatok olyan a családi hangulat, egy kedves kis üzenetben írásban is közölhetnéd vele. Én sem voltam bajnoka a témának gyerekkoromban, csak ne hagyd, hogy az előttem válaszolók elvehessék a kedved és a bátorságod a beszélgetéstől! Minden jót!
2010. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!