Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én lehetek ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lehetek ilyen szerencsétlen? Vagy más is volt hasonlóan?

Figyelt kérdés

A napokban megismertem egy lányt, akit el hívtam randira.

Még aznap találkoztam és beszélgettem egy másikkal is, de csupán hétköznapi dolgokról akartam vele beszélgetni.

Észre vettem hogy vonzónak tart és lehetne köztünk valami.

Amit meg is mondtam neki, azzal a kiegészítéssel, hogy már randira hívtam mást, ezért nem akarom egyiket se átverni, hogy mindkettővel találkozom. Majd az elsőről kiderült, hogy ő nem akar kapcsolatot... De ha akarna is, legalább fél év kell neki az első csókig. Így a másodikkal valószínű jobban jártam volna, őt meg ugyebár nem hívtam el, ugyebár az első miatt.És nem biztos, hogy hónapokon belül találkozunk így, hogy nem szándékos a találkozás.


2015. aug. 14. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve. Amúgy próbáld meg az első csajjal, talán lesz valami. Lehet csak azért mondta a fél évet, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek, de amúgy már egy hét után szétrakja a lábát.

Ha nem frigid vagy 14 éves akkor nem tudom mire akarna fél évig várni.

2015. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is többször jártam már úgy, hogy sokáig nem ismerkedtem meg senkivel, de amint feltűnt a színen valaki, azonnal bejött a képbe valaki más is, csak hogy rághassam magam, hogy melyikükkel illenénk össze, és hogy döntsek úgy, hogy minden féllel tisztességesen bánjak és még nekem is jó legyen:S De azért mindig megoldottam valahogy:S - Bár kétségtelen volt egy-két kínos beszélgetésem:(
2015. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam beszélni az elsővel, hátha rendes lány, csak kéreti magát. De valójában egy idióta...

Valahogy nekem nem sikerül valami jól dönteni ilyen helyzetekben.

2015. aug. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!