Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor adódik "csókhelyzet"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adódik "csókhelyzet"? Tehát amikor az ismerkedés során elsülhet az első csók. Ezt hogy kell megérezni hogy itt az idő?

Figyelt kérdés
Az bejön győzelem, ha nem akkor pofon lehet a vége, vagy sértődés.

2015. aug. 15. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony pofon is lehet a vége, de még mindig jobb, mint a tökön rúgás.
2015. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz leírni ezt látod a szemeiben az arckifejezésén, de amit tuti, hogy azt tutira látod az arcán ha azt szerette volna utólag rá rögtön látni fogod, és akkor fordulj vissza menj oda és tedd meg.

Az utóbbi jobban észrevehető.

2015. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy mondjuk mindketten akarjuk de nincs itt a kellő alkalom. Vagy csak nekem kell hozzá áhítatos pillanat?
2015. aug. 15. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell hozzá speckó pillanat. Pl volt barátommal az első csók egy végtelen büdös lépcsőház bejáratánál (tudjátok, a program előtti panelek előtt szokott lenni ilyen tetőszerű kis micsoda), a zuhogó esőben csattant el úgy, hogy közben a hiperjólnevelt kutyám lepisálta a fiú lábát. Ennél antiromantikusabb helyzetet nemigen tudok elképzelni, mégis tökéletes volt.


Megérezni... Ha akar tőled valamit, akkor bármikor megtörténhet, szerintem nem kell a megfelelő pillanatra várni, mindegyik az. Ha meg nem akar, akkor nem lesz megfelelő pillanat, szóval szerintem csak tedd meg, amikor úgy érzed, hogy van erőd hozzá.

2015. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát arra gondolok, hogy volt egy csaj előtte párszor találkoztunk, aztán már házibuliban csókolgatta a fülemet, majd 2 hét múlva elkísértem és házuknál próbált csókolózni velem. Persze én még nem. Majd mikor már akartam volna akkor meg már ő nem.
2015. aug. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!