Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányok mind diszkesek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok mind diszkesek!?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy 110 kiló az izomtól,nincs pénzed,kocsid esetleg házad,nem vagy bunkó ja és nem nézel ki úgy mint Hugh Jackman többek közt, nincs esély!Attól a 2%-tól aki kivétel attól elnézést de én 10/10ből belefutok az ilyenbe.
2010. márc. 10. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ez tényleg így lenne a magyar férfiak 2%ának lenne csak nője és ahogy körülnézek nem éppen ez a helyzet....
2010. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
23:04-nek. Nem kérdés b+."Vitatéma"
2010. márc. 10. 23:05
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
A diszkes mit jenent? Érzek némi ellentmondást...
2010. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Hugh Jackmant hagyd ki ebből :D


mellesleg az ilyenek, akiket leírtál, csak üresfejű cicababákat kapnak :) ha normális lányra vágysz, akkor ne is akarj ilyen lenni...most csak azért írsz ilyen igerülten, mert dühös vagy, amiért épp nem sikerül csajoznod...de majd összejön egyszer, ne görcsölj rajta... én világéletemen olyan lány voltam, akit csúfoltak, kiközösítettek, pasiról álmodni sem mertem, mert minden pasi az olyan csajokra bukott, akik most léptek le a címlapról... aztán letettem az egészről, éltem és élveztem az életem, és csak úgy az ölembe pottyant a semmiből a szerelem... azóta ő a vőlegényem :) és nem izmos, nincs pénze, kocsija sem, még jogsija sincsen, házról meg egyelőre csak álmodozunk...és egyáltalán nem bunkó, egy igazi gentleman :D sokkal érettebb, mint a korebeli bulizós, bandázós,balhézós bunkók....


21/L

2010. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok annyira jóképű mint Hugh Jackman, még sincs barátnőm:D

Menj ki az utcára kérdező, és nyisd tágra a szemedet, látni fogod hogy nagyon sok pasinak van barátnője, sok olyat is fogsz látni hogy a srác nem túl jóképű és szép barátnője van, olyat is fogsz látni hogy alacsonyabb, kövérebb a srác.Nagyon rossz helyen próbálkozol.

2010. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az idősebb pasikra buknak
2010. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De gondolom a vőlegényedre is elsősorban a külsőségek alapján figyeltél fel!
2010. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23:29: vicces, de nem...először egyáltalán nem tetszett, sőt, csúnyácskának találtam...csak barátok voltunk először...és ahogy beleszerettem, megszépült :D mostmár ő nekem a legjobb pasi
2010. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kurpi urfi ***** válasza:

23:48 ilyen ténleg létezik vagy csak mondod a drámai hatás kedvért?

Nagyon érdekelne, előre is köszi!

2010. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálam létezik.. kimondottan csúnyának tartottam, pedig ő már korábban is hajtott rám, de mindig csak barátként kezeltem.... aztán valahogy közelebb kerültünk egymáshoz, és úgy egyik napról a másikra helyesnek láttam...nem vicc, tényleg....
2010. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!