Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után kérhetem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérhetem meg h törölje magát társkeresőről?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja járunk úgymond,de akkor is még mindketten fent vagyunk a társkeresőn, én nem is lépek fel már egy ideje, csak ma néztem meg h ő fent van-e ilyesmi, és igen ugyan úgy online. Nem tudom h mondjam e neki h törölje magát persze én is törölném. Csak h elég friss a dolog nem akarom h azt higgye már féltékenykedek stb..

2015. aug. 30. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre van a beállítás legtöbb oldalon hogy:


Kapcsolatban: Igen/nem


Vagy valami ilyesmi.

2015. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem semennyi idő után. Ha a kapcsolatotok olyan jóra sikerül, akkor magától úgyis fogja törölni, vagy egyszerűen csak nem megy fel.

Azt úgyis fogod érezni, hogy mennyire szeret téged.


Mellékesen a féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban. A féltékenység tönkre teheti a kapcsolatodat.

Szóval csak így féltékenykedj! :)

2015. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta az oldalon, akkor valószínűleg függő. Amennyiben valóban ki akar alakítani egy tartós kapcsolatot (úgy általában, vagy akár veled), akkor amint megtalálja azt az érzelmi feltöltődést a kapcsolatban, amit még most a netes társkereső jelent, fogja magát törölni.
2015. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem akarok féltékenykedni, csak ha igazán komolyan szeretne tőlem vmit meg komolyan gondolja h velem akar lenni akkor nem értem miért lép fel. Am nem függő, mert írta itt vki, ő is nemrég regisztrált.


Lehet am a kettes válaszolónak lesz igaza hagynom kell h magától törölje magát. Csak tartok h talál egy másik lányt, én meg idő előtt belezúgok, mivel már most nagyon tetszik és sokat gondolok rá.

am köszi a válaszokat :)

2015. aug. 30. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a párommal nem társkeresőn ismerkedtem meg, de mindketten regisztrálva voltunk több helyen is. Én kb. 1 héttel azután töröltem magam, hogy összejöttünk. Hogy ő törölte-e magát, azt nem tudom, ugyanis nem kérdeztem! Bízom benne. Erről szól a kapcsolat: a megelőlegezett bizalomról!


Ha meg akar csalni, törli a regisztrációját, és csinál egy új profilt, aztán úgy ismerkedik, ahogy neki tetszik. Inkább olyanná kell alakítani a kapcsolatot, hogy eszébe se jusson mást keresni...

2015. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el, szerintem nem kell sürgetni
2015. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen úgy vok vele már, h nem kérdezek rá, nem mondom neki majd csak törli, meg végül is ő sem emlegette h én töröljem magam. köszi aki írt :)
2015. szept. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!