Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek nem tudom felvállalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek nem tudom felvállalni a fiút akivel randizom, van értelme így összejönni? El fog múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés

Szóval randizgatok egy fiúval aki nem néz ki túl jól, de valahogy így alakult hogy adtam esélyt, igazából csak barátkozni akartam, de többet érzünk egymás iránt. Viszont nagyon félek hogy zavarni fog a külseje, mert nem olyan jó pasi és látják a barátaim, családom. Tudom most nagyon rossz embernek gondoltok, én is utálom hogy ezt érzem. De én elég szép vagyok, mindig nagyon helyes fiúim voltak, a környezetemben élőknek is számít a külső és egyszerűen ebbe szocializálódtam. Szóval ez nekem most tényleg nehéz, meg tényleg aggodalommal tölt el. Ha valaki tapasztalatból tudna tanácsokat adni az lehet sokat segítene.

22/L



2015. szept. 12. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Szégyelld magad!
2015. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Jaj!
2015. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Bizony ez előfordul. Nálunk fodditva van. Dobott a csajom és egy másik megvígsztalt. Szégyeltem én is egy ideig, aztán beletörödtem. Ma a feleségem és mások szerint minta család vagyunk.
2015. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez ennyire fontos, akkor a kapcsolat alatt is mérgezné a viszonyt. Maradjatok meg a barátság extrákkal viszonynál inkább.
2015. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyire fontosak a külsőségek, akkor nincs jövője ennek a kapcsolatnak.
2015. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős érzés. Ugyanezt éreztem mikor egy nálam sokkal rondább lány szeretett belém. Nem is jöttem vele össze. Szerintem így nincs értelme. Mindenki a saját súlycsoportjával kezdjen akkor lesz kölcsönös a tisztelet. Pláne úgy, hogy te már most azt érzed, hogy vállalhatatlan. Ez van.
2015. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szégyelld el magad!
2015. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ennyire számít az, hogy MÁSOK mit gondolnak rólad, akkor inkább bele se kezdj a kapcsolatba, a srác érdekében.
2015. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!