Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hatalmas lúzer vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hatalmas lúzer vagyok, de titkolom, van esélyem így párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem vagyok valami nagy szám, sosem volt még barátnőm, nincs önbizalmam, elég rossz passzban is vagyok, szeretethiányom van, sokat görcsölök jelentéktelen dolgokon(ég a gyomrom). Az egyetlen előnyöm, hogy ezeket a dolgokat senki sem tudja rólam, mert magamba fojtom. Így ha pl. bemegyek az egyetemre, akkor nagyon összeszedem magam, ápolt vagyok, igényes, minőségi ruhákat hordok, és úgy teszek mintha nagyon magabiztos lennék, és arra a pár órára ezt az álarcot föl is tudom venni, így egész sok lányon látom, hogy szimpatizál velem, és lehet hogy be is jövök nekik, csak félek, hogyha megismerik az igazi énemet, akkor ki fognak ábrándulni belőlem. Vajon idővel válhatok magamtól olyan kiegyensúlyozottá és magabiztossá, mint amilyennek mutatom magam?

2015. szept. 13. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Válhatsz ha teszel érte, magától nem fog menni.


"hogyha megismerik az igazi énemet, akkor ki fognak ábrándulni belőlem."


Ezt mondjuk megértem, de ezt ki lehet úgy kerülni, hogy nem mutatod meg az igazi éned, csak idővel és szakaszosan. Bár ha kiábrándul emiatt valaki, akkor ő nem is hozzád való.

2015. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha már jól kikefélted magad, sokkal magabiztosabb leszel!

A dugás könnyen elsajátítható!

A legnagyobb barmoknak is akad nő!

Te nem vagy esélytelen, mert tudsz viselkedni!

Rajta!

Akik szimpatizálnak, hívd randira!

2015. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reflux betegség is jót fog tenni neked ha így folytatod. Lehet nem ártana többet beszélgetned emberekkel. Írásod alapján nagyon magányos lehetsz. Először is magadban kéne rendet tenned. Próbálj beszélgetést kezdeményezni. Ha látszólag szimpatizálnak veled, ahogy írod, akkor nem lehet nagy gond.
2015. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, csak az a baj, hogy középiskolában rengeteget bántottak, mert alacsony és vékony voltam, azóta mondjuk már megnőttem, és edzettem, meg elvileg jóképű is vagyok, így külsőre már teljesen rendben vagyok, de a lelki sebek azok nem gyógyultak be. Nagyon magányos vagyok, nehezen tudok barátkozni, mert mindig attól félek, hogy kiröhögnek vagy kigúnyolnak, mint régen.
2015. szept. 13. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet titkolni haver, ha az vagy, azt messziről megérzik. Valszeg nem vagy az, csak magadat hiszed annak.

Én az voltam, engem került is mindenki az egyetemen, egy-két érdekes ember kivételével. Lányok közül meg abszolút mindenki. :D

2015. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fake it until you make it. :) Jó úton haladsz, nekem pont így sikerült kitörnöm egy hasonló időszakból: társaságban úgy viselkedtem, ahogy a jó közérzetű emberek viselkednek, így elég olyan emberi kapcsolatra tettem szert, amiktől aztán tényleg jól is éreztem magam (igen, egy barátnő is a része volt ennek).
2015. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!