Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még foglalkoznom vele? Ez nagy baki?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randim egy aranyos, kedvesnek tűnő, ám nem túl helyes férfival, akinek nincs diplomája. Eddig teljesen rendben van a történet, de a randi végén azt mondta, hogy őt nagyon zavarja ha egy lányon van bármilyen apró szépséghiba. Pl. van olyan hogy teljesen oda van egy lányért, de ha lekerül a cipő és nem szép a lábujja akkor az már teljesen elveszi a kedvét mindentől. Illetve nagyon örül hogy van diplomám, mert szerinte egy nő legyen intelligens, céltudatos. Kicsit lefagytam, hiszen elég nagyok az elvárásai, ráadásul milyen jogon? Ez felszínes dolog? Érdemes még foglalkoznom vele? Ezt leszámítva teljesen rendben volt az egész este.

28 N


2015. szept. 17. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég megalázó volt. Kicsit sokat képzel magáról. Nem tudom te hol szerepelsz ebben,mert ez így leírva arról szól, hogy megfelelsz-e elvárásoknak. Sajnálom, és drukkolok,hogy találj normálisat.
2015. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Az az igazság, hogy magam is olyan vagyok, ha meglátok valami számomra nem szimpatikus dolgot a leányzó testén, akkor ki tudok ábrándulni belőle. Nem én akarok ilyen lenni, hanem egyszerűen ezt váltja ki belőlem a látvány. Pl. egy anyajegy, tetoválás, piercing, kis testi vagy bőrhiba, foghiba, stb.
2015. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a picsuba!!!! Már az elsö randin adagolja, hogy el fog zavarni és neki lesz igaza hisz megmondta.
2015. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Milyen "diplomát" szereztél hogy ekkora arcod nőtt hozzá?

Te is épp olyan válogatós vagy, szerintem simán összeilletek.

2015. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, egoista pasi. Tökéletes , szépséghiba nélküli nő amúgy sincs. Miért ő az? Nekem már az gyanús lenne, hogy a dilomát így megemlíti, hogy örül neki. OK nyilván az eslő randi szóba kerül ki mit dolgozik, sulik stb, de így megjegyezni nekem fura. Főleg mert neki nincs, gondolom nem is tervezi. Kicsit nekem meg úgy jön le, hogy én meg örülhetek ha összefutok olyan pasival, mint ő. Kompenzálós pasi vagy kamugép.
2015. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy engem nem zavart hogy neki nincs, de o milyen alapon varja el egy nőtől hogy legyen?
2015. szept. 17. 08:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ejteném a pasast találsz majd jobbat hidd el. 38/F
2015. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok: nekem ott fura nagyon a dolog, hogy ő nyeregben érzi magát diploma nélkül. Nekem kínos lenne, amúgy nekem sincs diplomám, tehát pont ezért mondom, hogy én nem mondanék ilyet. Külsőségekre ilyen megjegyzéseket tenni - ráadásul első randin, hát nem tudom. Ezek elég felszínes dolgok. Én inkább arra lennék kíváncsi milyen a másik ember. Mindenkinek van valami hibája, ha így kényeskedik, és válogat, akkor válogasson tovább. Csúnya dolog ez a hibakeresés, mi lesz 10 évvel később, milyen kapcsolat lesz ebből?

Szóval én inkább fordítva lennék egy ilyen helyzetben, hogy kevésnek érezném magam egy intelligens, szép nő mellett, szóval a kérdés inkább az, hogy ki-mit visz a kapcsolatba, mit ad a másiknak. Megkérdezhetted volna tőle, hogy te mit hozol, nekem miért éri meg, ha veled kezdek? Kb ugyanolyan leforrázás lett volna, mint ahogy te élted meg, csak fordítva.

2015. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú őstulkok, én is ismerek egyet. A munkatársam, és valami elképesztő egoval osztja az észt mindenről és mindenkiről, és a nők? Hát kb. ugyanaz, mint amit a kérdező leírt, csak még ocsmány is hozzá. Én ezzel a típussal nem mennék második randiig.
2015. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek jelentős része úgy reagál a diplomára mint négyes, tele kisebbségi érzéssel és még csak észre sem veszi, mekkora hülyét csinál magából. Ahhoz képest a srác jól vette az akadályt. Hogy ő a magára vonatkozóan mit mondott azt nem tudom, lehet nem is volt idő rá.


A szépséghiba miatti kiábrándulást pedig nem kell túldimenzionálni. Nekem is van hibám, tudomásul veszem, hogy egy csomó nőnek kizáró ok, ez van. Én is nagyon gyorsan ki tudok ábrándulni egyes apróságokon. Amit más észre sem vesz. És van olyan ami meg engem nem zavar. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy csak a tökéletes testet fogadom el, egyáltalán nem. Csak ne legyen semmi rajta ami kimondottan zavar. Ezen a kritériumon átmegy a nők bőven nagyobb része.


Ennyi miatt nem írnám le a srácot, második randi lehet hogy jól sikerül.

2015. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!