Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még foglalkoznom vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés
1 srácot még nyáron ismertem meg, sok chat+telefon, de még mindig nem találkoztunk, pedig nem lakik olyan messze, igaz, hogy másik város, de max félóra. Aztán hagytuk egymást, volt neki is más, meg nekem is, aztán csak újra elkezdett keresni, és most tök jól elvoltunk. Megbeszéltük, hogy találkozunk, lemondta aznap, mert későn szóltam neki (16kor, csak ő 17kor vette észre, és kihívott valami szerelőt, szóval nem tudott jönni), aztán úgy volt, hogy ma találkozunk 1 másik városban, és bulizunk, de ezt is lemondta. Szerintetek hagyjam nem éri meg tovább várni? Különben rengeteget beszélgetünk, de elég sokat kötekedik velem, úgy, hogy még nem is látott. Plusz szerintem ha ennyire akarna, akkor megoldaná bármi áron a találkozót....szerintetek? Vagy csak én félek annyira, hogy csalódni fogok, és még várnom kéne?
2012. nov. 14. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy találkát megér.
2012. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de most én nyomuljak, ha állandóan leráz? Aztán meg ő rinyál, hogy fussunk már ööööössszeeeeeee, rendesen úgy érzem, hogy szopatva vagyok. :(
2012. nov. 14. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbeszéltek egy találkozót, aztán ha nem megy el, akkor az az ő baja. Szerintem kicsi az esélye annak, hogy mindig akkor van valami dolga. Még egy esélyt adhatsz neki, de ennyi, ha nem megy, akkor inkább keress mást.
2012. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meglátjuk, hogy keres e még, mert most elég rendesen felkaptam a vizet...:) de lehet, hogy nem is sajnálnám, ha nem keresne :S
2012. nov. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!