Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet abbahagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet abbahagyni a siránkozást, hogy nincs barátnőm, és ténylegesen is tenni érte?

Figyelt kérdés
F

2015. szept. 19. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Magadat teszed rendbe először :) És ne foglalkozz azzal, hogy nincs senki. Igen, ez nem könnyű, de minél jobban erőlködsz, annál rosszabbul megy a dolog. Érezd jól magad a bőrödben, sportolj valamit amit szeretsz, járj el valami hobbira, lépj be olyan társaságba ami hasonló dolgokkal foglalkozik mint ami téged is érdekel. Vegyél részt a dolgokban, tedd oda magad, és csináld azokat amik érdekelnek. Így majd felfigyelnek rád sokkal jobban :)
2015. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy nyitott,barátkozz idegenekkel.Egy kicsit magabiztos.Nem az a lényeg,hogy valaki szép,helyes vagy kigyúrt...Barátkozz könnyen.Vagy a neten is próbálkozhatsz..
2015. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

attól függ, miért nincs barátnőd.

ha a belsőd miatt, akkor azt kell fejleszteni.

ha a külsőd miatt, akkor azt.

2015. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy, az alacsonyság és a ronda arc ellen nem lehet mit tenni.
2015. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Se külsővel, se személyiséggel nincs probléma.

Max annyi, hogy nem vagyok elég motivált ahhoz, hogy leszólítsak valakit, és felszedjem.

2015. szept. 19. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
hát az elég nagy probléma....
2015. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van olyan nő most a környezetedben, akivel szívesen alakítanál ki közelebbi kapcsolatot?


A siránkozást csak úgy tudod abbahagyni, hogy elhatározod, hogy nem siránkozol, és tudomásul veszed, hogy ez nem old meg semmit. Tudod, álláskeresésnél is vannak, akiknek nehezebben jön össze, akiket sokszor félredobnak, magam is tapasztaltam saját bőrömön, volt egy ilyen időszakom, de míg sokan nyavalyogtak tovább, én erőt vettem magamon és - nem volt egyszerű, mert ugye itt nem csak annyi volt, hogy van-e valakim, hanem a megélhetés, ami egész életünkben fontos, és a haszontalanság érzése hamar úrrá tud lenni az emberen - kimásztam, estem, botlottam közben, de erőltettem magam, hogy ne adjam fel. Évekbe telt, mire egyenesbe jöttem, és pont egy amúgy is nehéz időszakban voltam pályakezdő, de sikerült. A társkeresés is hasonló, vannak hullámvölgyek is, vannak rosszabb időszakok, de nem szabad engedni, hogy az elkeseredés úrrá legyen rajtad. Aztán meg ha történetesen nincs olyan ember a közeledben éppen, akivel összejönnél, csak azért, hogy legyen valakid, hogy megfelelj egy társadalmi normának, semmi értelme.

2015. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nőhöz egy labirintus vezet. És a labirintusban az udvarlás által találod meg az utat. De vigyázz! A labirintus falai lehelet vékonyak és átlátszóak, a falai sérülékenyek és hajlékonyak. Ha rossz utat járod egy ideig feszül a fal, de ha ezt nem veszed észre, elszakad. És elrontottad minden esélyed. Arra is figyelj hogy a labirintusban az út sohasem egyszerű és logikus. Hanem lehetetlen cikornya az egész. Olyan mint a tánc, nem véletlen hogy ez a férfi és a nő közös művészete. Sok sikert az utadon, és tanuld meg: a nőket nem érteni, hanem szeretni kell.
2015. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyan nő cask egy van, akivel párkapcsolatot szívesen kialakítanék. De ő foglalt, én meg más nőjével nem kezdenék ki. Olyan van még, akinek én tetszem, hogy szexkapcsolatra, de nekem nem tetszik a csaj előélete. Egy normális csajjal talán belemennék ilyen barátság extrákkal, de úgy érzem az a könnyebbik út lenne, ami nem vezet sehova. Egy ilyen nő van a környezetemben, akivel igen belemennék, de csak is akkor, ha ő kezdeményezne, amúgy annyit nem ér szerintem az ilyen kapcsolat, hogy én lépjek érte. Rendes barátnő jelöltem jelenleg nincs. :(
2015. szept. 19. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!