Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film amiben egy...

Melyik az a film amiben egy csoport maszkos tinédzser/huszonéves fiúk bűnöznek?

Figyelt kérdés
Anno láttam egy ilyen filmet és megnézném újra, csak nem tudom a címét. Amire emlékszem, hogy vannak benne ilyen fiatal bűnözők akik ha jól emlékszem ölnek, ?rabolnak? stb... és van egy rendőr, vagy nyomozó(nem tudom biztosan) és az volt a feladata hogy egy pisztolyt kellett neki összeraknia. A lényeg, hogy neki előbb kellett összerakni mint a gyereknek. Aztán azt gyakorolta stb... Amikor először kihívta a srác egy ilyenre akkor nem sikerült a "próba" és azt hiszem olyan tétre ment, hogy ha nem sikerül akkor megölnek valakit. Bár.. Ebben sem vagyok biztos. De ez a pisztoly összerakás ez fix. :D Ez így megmaradt bennem. Szóval aki sejti, hogy melyik is ez a film vagy tudja esetleg a címét és megosztaná velem azt nagyon megköszönném! :)

2014. júl. 6. 20:02
 1/3 petitfett ***** válasza:

Holtpont

[link]

2014. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem az :c
2014. júl. 8. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Újabb rendőrsztori
2014. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!