Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb dolog, ami történt veled randin, vagy a kiszemelt illető társaságában? :D Vicces sztorik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

"25 fölött kólát a borba;nem rak már senki maximum az orrba"copyright:belga.

1.A kóla egy szar ital teli minden szarral

2.A bor ha jó,nem rakunk bele semmit (max szódát nyáron)nem rontjuk el semmi sz@rral

3.ha a bor sz@r,nem isszuk,nem lesz jobb ha a két sz@rt összeöntjük8inkább a bort a lefolyóba.ergo :jó borhoz vétek a kóla,sz@r bort vétek inni

Boroskólánál már csak a zöldpardonos sört szívószállal ivók a cikibbek

2010. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
18:02: 16 évesen akkor még nem vétek boroskólát inni, bocs, hogy nem voltam még olyan tapasztalt alkesz, h tudjam... mostmár nem iszok alkoholt sehogysem, úgyhogy megnyugodhatsz, nem rontok el semmilyen bort
2010. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt hanem a lánnyal akivel voltam. Kimentünk sétálni egy tó partra és ő belelépett egy kutya...nah érted.Szegény nem vette észre. Mikor beültünk az autóba egy másfél perc után felfigyeltünk az üde illatokra. (egyébbként még cikibb,h ő kérdezett rá, hogy ÉN nem lptem e bele vmibe) aztán kiderült h ő volt. Szegénykémnek rettenetesen égett a feje,mert nemcsak a cipője, hanem a kárpit is a csomagtartóban kötött ki. Miután véget ért a randi , 3 napig nem értem el. Aztán tisztáztuk, hogy attól még nem fogom ejteni mert ő igy járt. (de lényeget összefoglalva, elég cikis volt , de hál istennek nem forditva történ a dolog...:D:D)
2010. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
97%
A lánnyal (aki ma már a barátnőm) ültünk egy padon. Nagyon meleg volt, iszogattuk az üdítőt, közben beszélgettünk, ismerkedtünk. Egyszercsak odarepült egy darázs hozzánk, Ő megijedt és hadonászni kezdett, közben pedig az ölembe borította az innivalóját:D Ha ez még nem lenne elég: a nagy hadonászása közepette kilökte a kezemből az én innivalómat is... Szegény nagyon elszégyellte magát, de én mondtam neki, hogy semmi baj:) Azóta is szóbakerül időnként:) Üdv: Gyuszi, 20
2010. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!