Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat 19 év korkülönbséggel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat 19 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Nők válaszai érdekelnének leginkább.

Egy közös ismerősünk mutatott be egymásnak minket, én csak az ismerősöm miatt mentem a találkozóra. Később még kétszer találkoztunk, vacsorázni illetve kávézni mentünk alkalmanként kettesben. Nekem nem tetszik mint férfi, emberként értékelem de jelenleg szexuálisan közömbös. Bár ez változhat az idővel. Több diplomás, jó munkával es kiemelkedő ismeretségi körrel rendelkezik. Nagyon jól áll anyagilag, tulajdonképpen mellette olyan életem lehetne amit saját magam képtelen lennék összehozni. De 19 év a korkülönbség közöttünk. Ha csak 10 év lenne minden rendben lenne, de ez nagyon sok. Mit tennének a helyemben?

22/N

41/F


2015. szept. 27. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es leírta a lényeget, hogy miért is pénzéhes r.bancoztak le. Egyébként engem legalább annyira a zavar a korkülönbség is. A palit is elitélem, hogy ilyen fiatal csajokkal kezd, minden ilyen kapcsolatot elitélek.
2015. szept. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én vagyok ám a ribi de a férfi oldaláról nézve teljesen rendben van hogy egy majd 20 évvel fiatalabb lányt akar. Mit tehetek arról hogy gazdag ? Csak leírtam a tényeket ezért is ribi vagyok?"


A férfi oldaláról rendben van, MERT mutass olyan 40-es férfit, akinek nem tetszik egy fiatal csinos 20 éves lány.

Viszont ha a lánynak bevallottan nem tetszik a férfi, csak annak az anyagi helyzete, kapcsolatai, stb, akkor bizony ne szépítsük, egy ribi vagy.


Kérdezd meg magadtól, ha ugyanez a férfi egy átlagos munkás lenne, átlagos fizetéssel, akkor gondolkoznál egy percig is ezen a kapcsolaton?

Ugye hogy nem?


Hogy legyen valami vicces is: [link]

2015. szept. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a legrosszabb fajta ri....cok, nem akik nyiltan vállalják, mert azok legalább egy üzletet kötnek, mind a két fél tudja, hogy fél óra oszt fizet. Ezt írtad: "Több diplomás, jó munkával es kiemelkedő ismeretségi körrel rendelkezik. Nagyon jól áll anyagilag, tulajdonképpen mellette olyan életem lehetne amit saját magam képtelen lennék összehozni." Na ez a hozzáállás a durva. Ok sokan csinálják, de kinek mit bír a gyomra, de ezek az igazi k......ák, még fel is csináltatják magukat, a férjükkel elhitetik mennyire szeretik a pénz miatt. Persz ők aztán tisztes feleségek. Na ezek az igazi ri....ok, nem akik azsútszélén állnak. Amúgy meg tanulni, tanulni meló mellet is, és azon törni magad, hogy a saját erődből is megtudj magadnak minél többet teremteni, ne a pasitól várd a 21. században.
2015. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyerekek! 39f vagyok, jóképü , jó anyagi körülmények közt. Mi tudjuk h mi kell a nőknek. Csodálkozol hogy nem téged választ? Huszonévesen anyádnål lax, semmi célod nincs, ülsz egész nap a gép előtt, minden hétvégén atomra iszod magad, meg minden csajt le**bancozol! Gratulálok nektek gyerekek, mennnnyetek át anyátokhoz hogy simogassa meg a kis buksitokat. :)
2015. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es! Ezt a csajt azért r.bancozták le, mert üvőlt a kérdéséből, hogy csak a pénzre hajt. Menj vissza anyucihoz, hogy simogassa a kis buksidat, miközben az értő olvasást gyakorlod :) Te, ˝igazi˝ férfi.
2015. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: "Én vagyok ám a ribi de a férfi oldaláról nézve teljesen rendben van hogy egy majd 20 évvel fiatalabb lányt akar.". Nem az sem lenne rendben, ha egy 40 éves pasi azért akarna egy 20 éves csajjal lennni, mert a 20 éves csaj meg tudja teremteni azt amit ő sajátmagának soha. Ha azt írtad volna, hogy hú de vonz, szerelmes lettél hamar, milyen egy jóképű pasi, művelt, pénze is van, de téged ez inkább zavar, nem akarod, hogy azt mondják csak a pénzére hajtasz, mit csinálj ennek érdekében, hogy ne ezt gondolják az emberek ekkora korkülönbséggel, na akkor nem ezeket a válaszokat kaptad volna.
2015. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szüleim között 20 év van. és 20 éve boldogok:)
2015. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!