Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik jó kapcsolat 14 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik jó kapcsolat 14 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
18 éves lány, és 32 éves férfi között komoly kapcsolat? Miért tűnik ilyen lehetetlennek? Ha egy fiatal lányt az idősebb férfiak vonzanak, akkor lehetetlen, hogy normális férfit találjon?
2014. nov. 27. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

hát ha jó kapcsolat az hogy ő jókat dug aztán vége akkor igen

mert ebből más nem lehet

2014. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy működhet. Nem a kor számít.
2014. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Működik ha igazán szeretitek egymást
2014. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

de egy 32 éves hol fog szeretni neked egy 18 évest?

azért van esze! így családot alapítani már kihívás lenne stb...

csak dugni akar jókat és ennyi

2014. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne? Én 31 vagyok, de engem engem sem zavarna ha 18-20 éves komoly gondolkodású lánnyal jönnék össze.
2014. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1-es csak itt éli ki a besavanyodott csalódásait, nem minden férfi szexre hajt. Egy érett és normális értékrenddel bíró lány ugyanúgy érett lesz egy normális kapcsolatra, igenis lehet köztük egészséges és l működő párkapcsolat.


Amúgy is felesleges általánosítani, nem minden fiatal lány felelőtlen és nem minden férfi gerinctelen.

2014. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik én is igy voltam a párommal és minden oké volt 4 évig együtt is voltunk ..
2014. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!