Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan fiúkról akik nem törődnek annyira túlzottan a külsejükkel?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok igénytelen, rendszeresen járok fodrászhoz, ápolt vagyok és igyekszem divatosan öltözködni, parfümöt is használok. A gimis haverjaim viszont úgy érzem túlzásba viszik ezt az egészet, ők rendszeresen járnak szoláriumozni, reggelente több időt tölteni a tükör előtt sztem, mint a lány osztálytársaim, ha nem úgy áll a hajuk egy picit már, mint ahogy reggel beállították, akkor rögtön nyavalyognak érte. Néha úgy érzem, h egy csapat lánnyal vagyok körülvéve, pedig pár évvel ezelőtt még semmi ilyen szokásuk nem volt.

A lányoknak tényleg ez tetszik, ha egy fiú ennyire piperkőc?


2010. márc. 14. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
b.zik
2010. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én speciel rühellem ha valaki ennyire túlzásba viszi ezt a dolgot...lányoknál is elég idegesítő,pláne fiúknál.

persze ne legyen igénytelen,az alap higiéniai dolgok fontosak(rendszeres fürdés,hajmosás,dezodor/parfüm használata,tiszta ruha,stb.)!De ez a szolárium,meg reggeli órákig készülődés nekem már sok.Kifejezetten irritál.

16L

2010. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én fiúk vok, 17 éves..De tudom hogy nem így van, nem az tetszik nekik.

Sőt inkább óckodnak a metroszexuális b*ziktól.

Az átlag, persze találhatsz kivételt..

Férfinak nem kell csicsáznia magát. Járjon jó cuccokba, hajvágás, körömvágás, fürdés, azt ennyi..

Egyes lányoknak nagy az igényük, de nem ebbe^^.

2010. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, hogyha egy fiú foglalkozik a külsejével...(vasalja a haját, sminkeli magát...stb.)

16/lány. biszex vagyok.

2010. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondom én..Biszex..


Szóval amiket írtunk az átlagos csajokra igazak, nem biszex, meg homokosokra..

2010. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem Te egy csapat bvzival vagy körülvéve :/

Sztem a hajvasalás még elmegy de a smink..

2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddig válaszokat

Az tuti, h nem melegek, ez hülyeség csak gondolom ez most a divat és mivel az egyik elkezdte, a többi meg lemásolja. Csak folyton hívogatnak h menjek én is velük és arra gondoltam, h ha ez a lányoknak tényleg tetszik akkor esetleg kipróbálom én is, bár eddig nem túlzottan vagyok oda érte :P

2010. márc. 14. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha egy pasi ennyire foglalkozik magával.De azért ne töltösön több ídőt a fürdőszobában, mint én pl én.

De annál nincsen visszataszitobb amikor egy srácnak szörös a hónalja, na az nagyon gáz, szerintem.

Az sem tetszik, hogy ha zsíros a haja.És igen, valakinek nem árt egy kis szoli, mert nem valami szépek a falfehér emberek.

Most látom, hogy ez már régi kérdés, de ha már egyszer leirtam akkor nem törlöm ki:)

2010. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!