Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Középsulis (végzős) srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsulis (végzős) srác, egyetemista lány. Nem fog lépni? 23l

Figyelt kérdés

Felfigyeltem egy nagyon szimpatikus fiúra, csak az a baj, hogy fiatalka. Tetszem neki, látszik, de nem szólít le? Nem is fog?


Egyszer már leszólított egy vele egykorú.


Na most, álmomban se gondoltam, hogy felfigyelek rá, de nagyon cuki és nagyon bejön.


Mennyi esély van rá, hogy beszélgetésbe kezd velem egyszer?


2015. szept. 30. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából nulla százalék.
2015. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel úgy beszélsz róla, mint egy pincsikutyáról, gondolom majd leszólítod te. Ő nem férfi, csak "nagyon cuki, fiatalka". Majd felneveled!
2015. szept. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem nem csupán helyes, hanem szép arcú is.
2015. szept. 30. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Manapság annyira divat lett, hogy a nők is kezdeményeznek. Ha látod, hogy bátortalan, akkor talán erőteljesebb jeleket kéne tenned felé, vagy pedig szólítsd le te őt, ha annyira akarod!
2015. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én be vagyok fosva az egyetemistáktól. lenéznek. a kor meg még csak ront a helyzeten. szóltsd le te.
2015. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiakat keress 23 évesen ne kisfiúkat. Akik mernek tenni egy lányért/nőért...
2015. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!