Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ismerkedés?

Figyelt kérdés

Két hete egy házibuliban "találkoztam" egy lánnyal, azért idézőjelbe, mert nem beszélgettünk, ott volt a pasija, a lánnyal egyszer kétszer összenéztünk, úgy érzem ő is kereste a szemkontaktust.


Szerintetek mit írjak neki? Simán írjam azt, hogy "Szia, XY vagyok a buliból, ott megtetszettél és gondoltam rádírok. A buliban ott volt a fiúd, ezért nem akartam oda menni. Volna kedved találkozni, megismerkedni velem?"


2015. szept. 30. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hat, ezt inkabb ne ird.


Van baratja, attol hogy rad nezett, meg nem kell belekepzelni tobbet...

2015. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van barátja, ne állj közéjük te nyomi
2015. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, de remélem a pasija olvassa el és jól laposra ver másnap.:D
2015. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy ennyire ír katolikusok vagytok.

Miért olyan nagy baj, ha ráírok egy foglalt lányra, és esetleg meg is szerzem? Lehet velem boldogabb lesz :D

2015. szept. 30. 18:27
 5/8 A kérdező kommentje:
A jó nők mindig foglaltak, és ahogy tapasztalom, a szakítás után álltalába rögtön jön egy új pasi, és ez a hirtelen új pasi dolognak előzménye is van...
2015. szept. 30. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, akkor írj rá nyugodtan, majd a csaj pofára fog úgy ejteni, hogy csak füstöl és nézhetsz, mint Jani a moziban!

Ha valakinek ennyi esze van, akkor tanuljon a saját hibájából!

2015. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolj, amit akarsz, nekem nő létemre, nem lenne akkora p..fám, mint neked, hogy ráírjak olyan srácra, aki foglalt. Sőt, én még elvárom, hogy a srác kezdeményezzen nálam!

Tudod, én még őskövület vagyok, ahol még a srácok kezdeményeztek, nem a nők.

Egyébként meg van egy 2 és fél éves boldog kapcsolatom, szóval erről csak ennyit!


Azt csinálsz, amit akarsz, a te életed!

2015. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi az Istenért akkora bűn elhívni egy foglalt nőt egy italra? Egy ki*baszott ismerkedésről van szó, nem megcsalásról. Most az a lány ragadjon le a jelenlegi barátjánál örökre, és ne is beszéljen más férfival vagy mi? Lehet csak azért van vele, mert nincs jobb, ha engem megismer és bejövök neki, akkor végül is jól döntött, hogy megismerkedett velem.

Ja, majd 28 éves létemre felszedek egy 16 éves lányt, mert azoknak még nincs pasijuk. Hoppá, csak én nem vagyok pedofil.

Álszent vagy, a legtöbb ember parázik, hogy mekkora dick vaz, aki ráhajt más csajára, pedig szerintem ezt mindenki meglépné, ha csak nem vágyik egy olyan lányra aki abszolút nem jön be neki.

Örülök a 2,5 éves kapcsolatodnak, én is erre törekszem. Amúgy remélem megvan a vonzalom köztetek, mert amilyen mély katolikusnak adod ki itt magad, nem lennék meglepve, hogy ló - szamár alapon vagy vele.

2015. szept. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!