Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez a szöveg miért NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez a szöveg miért NEM jön be nektek?

Figyelt kérdés
Sok buliba voltam már, sokmindent láttam már, és gyakran mikor odamegyek lányokhoz beszélgetni, érzem rajtuk, hogy igen kényelmetlenül érzik magukat a jelenlétemben. Én nem vagyok az a sablonos fajta ember, és konkrét céllal szoktam beszélgetést kezdeményezni, olyan kérdéseket teszek fel lányoknak ismerkedés céljából, hogy: "te ha választhatnál, melyik állat lennél legszívesebben?" Vagy azt kérdezem: "ha multimiliárdos lennél, mit kezdenél magaddal?" stb. Ezek mind olyan kérdések, amikre én például ezer örömmel válaszolnék, mert ez tényleg ISMERKEDŐS szöveg, sokmindent le lehetne szűrni az esetleges válaszokból, de a lányokon azt látom, hogy csak fanyalognak. Helyette az olyan idióta ismerkedős szövegekre, hogy "mizu", meg "tetszik ez a szám?" járnak sikerrel a fiuk. Nekem van büszkeségem, és ilyen üres baromságokkal nem fogok senkihez odamenni, kérdés, hogy ezzel fogok e bárhol sikereket elérni? Amúgy mielőtt bárki azzal jönne: NEM nem vagyok ronda. Tudom, az ember ne ítélkezzen magáról, de legyen az a kiindulás, hogy mind a lány, mind a fiú jól néz ki.

2015. okt. 2. 13:55
1 2 3
 1/23 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Mert ezek olyan kérdések, amiket egy személyiség kvíz kérdez meg, miközben nyálfoltos felsőben és bugyiban netezel egy tál spagetti felett.
2015. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Buliban egy ilyen szoveg ultragaz, altalaban azert jar oda az ember, hogy jol erezze magat, nem azert, hogy az eleterol filozzon es magasroptu diskurzusokat folytasson. Az is valoszinu, hogy akiket buliban megtalalsz, ugy altalaban nem ertekelik az ilyen eszelos temakat. :D


Egy masodik-harmadik randin ha elmelyul a beszelgetes, kerdezhetsz hasonlot, de az allatos kerdes meg ugy is gaz. :D

2015. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor megszívtam, mert én a semmiről képtelen vagyok beszélgetni :) Komolyan, néha egyszerre lenne kedvem sírni és nevetni, mikor hallom, mások milyen szövegekkel próbálkoznak, és gyakran sikerrel.
2015. okt. 2. 14:11
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem buliba való kérdések, és akiket így szólítasz meg (és számodra idegenek), azt gondolhatják, hogy ez most hogy jutott eszedbe pont itt és most.
2015. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rossz az időzítés. oké, mondjuk nekem alapból nem tetszenek ezek a kérdések, sem az, amiket te írtál példának, sem az, amiket ellenpéldának hoztál fel, de az biztos, hogy ha netalán szórakozóhelyen, a semmiből, bemutatkozás, bármilyen kölcsönös érdeklődésre utaló jel, kezdeti pár szó nélkül rögtön ezzel jönnél, szerintem én is fanyalognék és furán néznék rád. ezzel szerintem nem bulin, inkább randikon kellene próbálkoznod. addig sem feltétlenül kell konkrétan a semmiről beszélgetned, lehet általános, direkt kérdéseket feltenni- ki vagy, mi vagy, honnan jöttél, mit csinálsz, hobbik, anyámkínja dolgok.
2015. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én neten is kiakadok, mikor ilyeneket írogatnak. Hazaérek 8 óra meló után, leülök lazítani, ismerkedni, erre ilyenekkel fárasztanak... Ha már meg akarsz ismerni valakit, ne 1-2 kérdésből szűrj le dolgokat, hanem kezdj el vele lazán beszélgetni.

És igen, ezek a kérdések fárasztóak. Én utálok ilyeneken gondolkozni, mint hogy milyen állat lennék. Annyi válasz lenne, mind különböző szempontból, most egy szia után hagy ne írjak 2 a4-es oldalt a válaszomról.

2015. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és teljesen normális lány vagyok, utálom azokat a szövegeket is, amiket ellenpéldának hoztál fel.
2015. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

Ezek szarok .

Ha beszélgetsz a csajal és kérdezel töle valamit akor amit mondott abol kèrdezel vagy pofátlankodsz utobit kezdetekben finoman

2015. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Erdekes, nekem szimpatikus lenne, ha valaki ilyen szoveggel jonne, legalabb nem teljesen sablonos :D


De lathatod a valaszokbol is, hogy teljesen egyenfuggo :)

2015. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ezek iszonyat primitív és sablonos kérdések, azon túl hogy qrvára nem ismerkedősek. Én ha állat lennék, macska lennék, ha pedig multimilliárdos, akkor megtanulnék rendesel lovagolni, korcsolyázni, lőni. És akkor most mit tudtál meg? Hát lophaszt sem. (Csak hogy stílusos legyek)
2015. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!