Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy jó FÉRFI társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy jó FÉRFI társkereső bemutatkozó szöveg? Lányok/hölgyek mi az ami alapján szimpatikus számotokra egy férfi?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 19:38
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az egyszerűbb ha írsz egyet és aztán megmondjuk mi benne a hiba.


De kb annyi a titka mint az önéletrajz írásnak.

1. megnézed a többi férfi mit írt... mert te azt már nem fogod. A cél, hogy kitűnj.

2. megnézed a női igényeket, és beleszövöd a saját írásodban.

3. a saját stílusoddal tálalod.

2014. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Marhaság. Tökmindegy mit írsz.

Ha nem tetszel a másiknak akkor teljesen mindegy mit ír.

2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Két normális fotó, amire tényleg hasonlítasz.Normális ruhában,ápoltan.


Alá 1-2 mondat bőven elég,hogy milyen kapcsolatot keresel(semmi ömlengés,nyáladzás és romantika nem kell bele)és pár szó magadról.(hol laksz,mivel foglalkozol,mi a hobbid!)

2014. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte, kedves, nem tolakodó, nem túl sok, nem túl kevés. Ügyeljen a helyesírásra.
2014. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fotó a legfontosabb, mellé egy-két rövid de tömör információ, de ha a fotó alapján szimpatikus vagy akkor nagyobb az esélyed mint ha a szöveg nagyon tuti lenne de a fénykép nem nyerő.

És igen.....a helyesírás, vagyis annak hiánya illúzióromboló :)

2014. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem keresek társat neten, de egyszer benéztem tényleg csak kiváncsiságból egy társkeresőre. szóval...nagyjából mindenki ugyanazt írta magáról...egy pasi volt aki csak annyit írt hogy "nehéz természetem van". ő volt az egyetlen akire ráírtam. már csak azért is hogy megkérdezzem minek ír ki ilyet mikor ez egyáltalán nem vonzó tulajdonság és fel is keltette egy kicsit az érdeklődésem mire is gondol pontosan. szóval...legyen rövid, egyszerű és eredeti
2014. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kép,kép,kép semmi más nem számít!
2014. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!