Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látok mindenhol csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok mindenhol csúnya fiú-szép lány, illetve csúnya lány-szép fiú párokat?

Figyelt kérdés
Szinte csak ilyen párokat ismerek a környezetembe, kicsit fura.

2015. okt. 6. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hm én sem voltam valami nagyon jó srác de annak idelyén láttam egy duzogó lányt a folyosón és leszólítottam persze nem válaszolt és 2-3 hónap alatt már eljutottam addig hogy megszólalt.. a végén meg váratlanul rám ír facen hogy menyek el a ballagására no az volt ám a érdekes pont mert akkor mondta ki hogy akar engemet a lány "deszka" volt még a akkori diáknyelven.. nomeg szemüveges nem túl szép de attól a naptól mikor a ballagásán megláttam az a kis duzzogós lány nekem fontossá vált azóta persze túl vagyok vele egy másfél éves kapcsolaton mondhatom nagyon élveztem és nem akartam volna hogy vége legyen de sajnos megszépült melletem..(formásabb lett....) és ő úgy döntött hogy már nem jó neki hogyha velem mutatkozik... most meg hol van? hát egy olyan pasival jár aki szó szerint kutyába se veszi.. nem is költ rá és még meg is csalja de ő akkor is őt akarta.. ez van ha megszépül melleted akkor van rá esély hogy kívánni fogja a "menőbb" pasikat.. nah nekem ez a lány volt a első de a utolsó is egyben mivel nincs kedvem még egyszer ennyit bajlódni és segíteni egy lánynak mert kompletben 3 évemet áldoztam fel teljesen mindenemmel együtt érte .


19/F a lány most tölti a 18-at....

2015. okt. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert a szépség relatív. Akinek a Brat Pitt szépfiúk jönnek be, azknak a Steven Segal már csúnyának számít. És fordítva. Én pl Kelemen Annát rondának tartom, sok srácnak meg az tetszik.
2015. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert nem mindenki felszínes. Ja, és mert mindenkinek más az ízlése. :)
2015. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az ízlése, és ami neked csúnya, az másnak lehet szép. :)
2015. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szép fiúknak mind ronda barátnőjük van.

Talán ez egyfajta perverzió, hiszen szépet bármikor kaphatnak. A ronda-buta változat pedig kuriózum számukra.

2018. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!