Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én túlzom el? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én túlzom el? Ne zavarjon az ilyesmi ismerkedésnél? 23l

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, akit látásból ismerik. Eddig úgy tűnik, hogy én is neki. Szimpatikus számomra, tipikus rendes, jónevelt srác. Legalábbis nekem ez a benyomásom róla.


Nem vagyok nagy facebook rajongó, számomra csak egy eszköz a kapcsolattartásra. A minap akarva akaratlanul ugye kijött egy kép, amit 'tetszikelt'. A képen egy fehérneműs, üresfejű r!herongy volt. Rá is mentem az adatlapjára, pedig nem szokásom az ilyesmi, de mivel meglepett kissé a dolog, rámentem. Egy nagyon buta, már-már analfabéta csaj volt. Olyan képeket rakott ki, ahol agyon volt sminkelve, primitíven átszerkesztve, kiretusálva a képe, sok melltartós kép, két akkora melle volt, mint két hordó, a bugyijába nyúlkált, fehérneműs képek. Közönséges egy szóval.


Csak egy képét 'tetszikelte', de valahogy meglepett. Talán rám is csak úgy néz, egy bige vagyok a sok közül...


Tudom, sokan semmiségként kezelik, de engem kicsit kiábrándított. Eddig azt hittem, hogy a rendes lányokra bukik, de a ringyókra (is)...


Én túlzom el? Őszintén!


2015. okt. 13. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Túlreagálod, méghozzá nagyon!
2015. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 RRR ***** válasza:
100%

szerintem te

lehet meg se nézte alaposan,csak bökte...

majd élőben meglátod milyen is valójában

2015. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
ahogy 1es mondja.
2015. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nagyon durván túlreagálod.Azért mert meg merte nézni egy másik nő képét,és tetszett neki,hát ne aggódj az utcán is képzeld megnézi az ilyen lányokat.

Na és? Attól,hogy megnézi még nem jelenti azt,hogy bármit is akarna tőlük...

Én is megnézem az ilyen nőket,de semmit nem akarok tőlük,mert tudom hogy oké jól néznek ki,de egy kapcsolatot nem lehetne felépíteni velük normálisan,ezért csak nézni jó kategóriák maximum...

24/F

2015. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Túlreagálod.

Nem kicsit.

2015. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
hajjajj de még mennyire
2015. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hasonló kaliber a csaj, mondhatni dettó. De ok, nem vagyunk egyformák. [link]
2015. okt. 13. 20:33
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem reagálod túl.

Ez kb. olyan, mintha egy lány Pumped Gabo képeit lájkolná, ami engem is zavarna.


(De az is lehet, hogy én is csak túlreagálom az ilyen dolgokat.)

2015. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is visszás lenne egy ilyen, igenis árnyalja az illetőről alkotott képemet.
2015. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én értelek. Nem tudom, hogy keverik ide páran utcán látott nőket és hogy őket nézi elismerően. Ez inkább tényleg kicsit kiábrándító, hogy ez miért jön be neki, milyen szinten lehet...


ugyanígy vagyok én is. Amellett, hogy nem zavarnak a pasi lájkjai normális nőkön, nem reagálom túl. De ez más téma.

2015. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!