Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek én túlzom el? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én túlzom el? Ne zavarjon az ilyesmi ismerkedésnél? 23l

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, akit látásból ismerik. Eddig úgy tűnik, hogy én is neki. Szimpatikus számomra, tipikus rendes, jónevelt srác. Legalábbis nekem ez a benyomásom róla.


Nem vagyok nagy facebook rajongó, számomra csak egy eszköz a kapcsolattartásra. A minap akarva akaratlanul ugye kijött egy kép, amit 'tetszikelt'. A képen egy fehérneműs, üresfejű r!herongy volt. Rá is mentem az adatlapjára, pedig nem szokásom az ilyesmi, de mivel meglepett kissé a dolog, rámentem. Egy nagyon buta, már-már analfabéta csaj volt. Olyan képeket rakott ki, ahol agyon volt sminkelve, primitíven átszerkesztve, kiretusálva a képe, sok melltartós kép, két akkora melle volt, mint két hordó, a bugyijába nyúlkált, fehérneműs képek. Közönséges egy szóval.


Csak egy képét 'tetszikelte', de valahogy meglepett. Talán rám is csak úgy néz, egy bige vagyok a sok közül...


Tudom, sokan semmiségként kezelik, de engem kicsit kiábrándított. Eddig azt hittem, hogy a rendes lányokra bukik, de a ringyókra (is)...


Én túlzom el? Őszintén!


2015. okt. 13. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Túlreagálás. Ismered a szánalom Like-ot?
2015. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a maserati. szoktam látni néha, meg is nézem. de tudom hogy nem nekem való, nem tenne boldogabbá. el vagyok a passatommal.
2015. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 Szánalom like? Nem ismerem. Mit takar? És mi köze a ribilájkhoz?
2015. okt. 13. 22:35
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 Maserati? Ez egy olyan Maserati, hogyha beviszed a mosóba, és Trabi lesz belőle. Fél kg spaklival, képszerkesztővel és kipakolással még senkiből sem lesz szép nő, szerintem.
2015. okt. 13. 22:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, MOST már tényleg túlreagálod. Most mit kell itt habzó szájjal ismételgetni, hogy fúj de szánalmas az a lány, meg jaj de gáz, te meg ehhez képest sokkal jobb ember vagy - tudom, ilyet nem írtál, de a sorok közül ez süt.

Ő is ember, éli a saját kis életét, egyelőre még csak be sem avatkozott a tiédbe, nem mi degy neked, milyen képeket rak ki?


A srác helyében valóban nem lájkolnék egy ilyen képet én sem, ettől még nem kellene már előre féltékenynek lenned úgy, hiogy még csak nem is beszéltetek egymással - ez azért már tényleg egy kicsit túlzás, nem gondolod?

2015. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magyarazza tul, reagalt a maseratis kommentre csak....lehet, en azert ertem meg ot, mert nekem is van egy ily3n notipus, akitol kivagyok. Nem szeo, de kikeni magat, de emelle ordit,hogy kozonseges,taszito...es nem atlagoa modon, hanem valami megmagyarazhatatlan atlagalatti modon
2015. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
a maserati is csak egy autó, úgy mint a trabant. villogni lehet vele, a trabival meg nem. de forgass ki minden hozzászólást, ne csak az enyémet.
2015. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én nem forgatom ki. Az a csaj ronda és egy tejcsárda. A legrosszabb hasonlat a maserati rá. Sminkelve se szép, az meg csak ráadás, hogy mosdatlan közönséges képeket rak ki. Ha mutatós, bomba csaj lenne, akin a smink + dob, az más. De ez egy trampli, agyonsminkelve is undorító és rusnya volt... Na mindegy. Nem érted.
2015. okt. 14. 11:02
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl, engem is zavarna. Vagyis nem hogy zavrna, de csaodnék az illetőben. 21/L
2015. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ok. kiszálltam. sírj, hisztizz.
2015. okt. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!