Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakori az hogy ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az hogy ismerkedési fázisban szóba kerül, hogy kinek hány partnere volt, miket szeret az ágyban?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm elég hamar felhozta ezt a témát, és akivel később ismerkedtem az is szívesen beszélt erről.

Nekem ez nem volt gond csak attól tartok hogy pár nőt elijesztene ha tudná hogy tapasztalatlan vagyok.


2015. okt. 14. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell felelni ilyenkor, hogy pont annyi barátnőm volt, ami kellett ahhoz, hogy jó szerető legyek. :)
2015. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Én soha nem szoktam érinteni a "hány szexpartnered volt eddig" témát, szerintem semmi közöm hozzá. Ha már ismerjük egymást egy ideje, akár szexelünk is, megkérdezem, persze, hogy hány komoly kapcsolatod volt, de nem vonok le következtetéseket belőle. Aztán ha szexre terelődik a téma, persze, van, hogy szóba kerül, mit szeretek, esetleg megkérdezem, van-e tapasztalatod azzal kapcsolatban, de ez inkább csak kíváncsiság, hogy TE hogyan viszonyulsz az adott dologhoz.

24L

2015. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem előbb-utóbb szóba kerül, de semmi szégyellnivaló nincs benne, ha te nem vagy egy gyűjtögető típus. Elütheted viccesen is azzal, hogy van, akinek sok gyakorlás kell és vannak őstehetségek ;)
2015. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elmondhatod,hogy tapasztalatlan vagy azon a téren,viszont nem érezze azt a lány,hogy ő irányít a kapcsolatotokban.
2015. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább mondj sokat mert nyomi luzernek fognak hinni!
2015. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem firtatom a párom múltját, ha ő sem firtatja az enyémet.
2015. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdemes kerülni
2015. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!